Abone Olun & Tasarruf Edin

eve shop cover
Eve Kart ile net %50 indirim

EVE İndirim Kodu

Eve Shop indirim kodu ile kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla satın alın. Rakipsiz fırsatları, indirimleri ve daha fazlasını keşfedin.


Fırsat

Eve Shop’ta Eve Kart ile net %50 indirim fırsatı

Eveshop'ta Makyaj, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Parfüm, Kişisel Temizlik ve İhtiyacın Olan Ürünlere Uygun Fiyatlarla Ulaşmak İçin, Hemen Alışverişe Başla!

Devamını Gör... Daha az göster...
Muhteşem Fırsat
Kupon Kodu

Mono App ile Eve Shop alışverişlerinizde %5 nakit iade

Mono App'e bu davet kodunu girerek üye olabilir ve 10.000 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. Ardından Eve Shop harcamalarınıza indirim kazanabilirsiniz. Mono App ile sevdiğin markaları takip et! Aldığın her bildirimde ve yaptığın her alışverişte kazan!

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

EVE Shop nedir?

EVE Shop, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini herkes için erişilebilir kılmayı amaçlayan bir markadır. İlk olarak Nisan 2015’te fiziksel mağazasını açmış ve ardından kısa bir süre içinde e-ticaret sitesi eveshop.com.tr’yi hayata geçirmiştir. Kurulduğu günden bu yana kendini kadın istihdamını teşvik etmeye adamış olan EVE Shop’un işgücünün %90’ından fazlasını kadınlar oluşturmaktadır.

EVE Shop, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, parfümler, deodorantlar ve kişisel ve ev bakım ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli kişisel bakım ve kozmetik ürünleri sunmaktadır. EVE Shop, kadınların ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, erkekler, bebekler ve ev eşyaları için de ürünler sunarak herkesin kişisel bakım ve yaşam tarzı için ihtiyaç duyduklarını bulabilmesini sağlamaktadır.

EVE Shop, perakende, sağlık ve tekstil gibi çeşitli sektörlerdeki yatırımlarıyla Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından biri olan Turgut Aydın Holding’in bir iştirakidir. Yüksek kaliteli ve aranan ürünleri uygun fiyatlarla sunma taahhüdünün bir parçası olarak EVE Shop, müşterilerin kişisel bakım ve kozmetik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Fiziksel mağazaları ve e-ticaret siteleri eveshop.com.tr, sektördeki en son trendleri karşılamak için sürekli güncellenen geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Müşterilerin bilgilerinin güvenliğini sağlamak için eveshop.com.tr, veri iletimini 128 bit şifreleme ile şifreleyen bir SSL sertifikası kullanmaktadır. Bu, web sitesinde sağlanan herhangi bir kredi kartı bilgisinin yalnızca sipariş işlemi sırasında kullanıldığı ve veritabanında saklanmadığı anlamına gelir.

Müşteriler 300 TL üzerindeki siparişlerinde ücretsiz kargo imkanından faydalanabilir ve satın aldıkları üründen memnun kalmadıkları takdirde 30 gün içinde ücretsiz olarak iade etme seçeneğine sahiptirler. EVE Shop, 256 bit SSL sertifikası kullanarak müşterilerinin emniyet ve güvenliğine öncelik vermekte, web sitesinde yapılan tüm işlemlerin şifrelenmesini ve korunmasını sağlamaktadır. Bu özellikler sayesinde müşteriler güvenle alışveriş yapabilir ve kişisel bilgilerinin güvende olduğuna inanabilirler.

Özel departmanları, ürünlerinin orijinalliğini ve kalitesini sağlamak için titizlikle çalışmaktadır. Tedarikçilerinin ürünleri envanterimize kabul edilmeden önce, orijinallikleri ilgili tüm belgelerle kapsamlı bir şekilde doğrulanır. Ayrıca, ürünleri depoya girdikten sonra müşterilerine sunulmadan önce yüksek standartlarını karşıladıklarını garanti etmek için kalite kontrollerinden geçirilir.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin