En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Europcar

Europcar indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Eylül 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Europcar
Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Europcar, 140’tan fazla ülkede kiralama noktalarıyla dünya çapında araç kiralama hizmetlerinde liderdir. Avrupa merkezli şirket, müşterilerine kendi operasyonları, bayilikleri ve ortaklıkları aracılığıyla dünyanın en büyük araç kiralama ağına erişim sağlıyor.

Europcar, harika bir müşteri deneyimi sunmaya kendini adamış 6.500 çalışana sahip olmaktan gurur duyar ve profesyonel gelişimlerini beslemek için güvenli ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmaya kendini adamıştır. Ortalama 190.000 araçlık filosuyla Europcar, kurumsal vatandaşlık sorumluluklarını da yerine getirmenin öneminin bilincindedir.

Dünyanın Lider Yeşil Ulaşım Çözümleri Şirketi’ni tanıyan ilk Dünya Seyahat Ödülü’nü kazanan Europcar, 2010’dan beri her yıl ödülle onurlandırılmaktadır. Europcar, mobilite sektörünün lider oyuncularından Europcar Mobility Group’un ana markasıdır. Europcar Mobility Group hisseleri (EUCAR) Euronext Paris borsasında işlem görmektedir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.