Enterprise promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Enterprise nedir?

Enterprise Rent-A-Car, ülke çapında 7.000’den fazla lokasyonla Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük araba kiralama şirketidir. En son Enterprise promosyon koduEnterprise indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz !

1957 yılında Jack Taylor tarafından kurulan Enterprise Rent-A-Car, bir aile şirketinden 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkete dönüştü.

Bugün Enterprise Rent-A-Car, aynı zamanda National Car Rental ve Alamo Rent-A-Car markalarının da sahibi ve işletmecisi olan dünyanın en büyük araba kiralama sağlayıcısı Enterprise Holdings, Inc.’in bir parçasıdır. Bu üç marka bir araya geldiğinde dünya çapında 10.000’den fazla noktada çok çeşitli araç kiralama seçenekleri sunuyor.

Enterprise, geleneksel araç kiralama hizmetlerine ek olarak, kamyonet paylaşımı, araç paylaşımı, kamyon kiralama ve filo yönetimi dahil olmak üzere bir dizi başka ulaşım çözümü sunar.

İster kişisel ister ticari kullanım için bir araca ihtiyacınız olsun, Enterprise’ın aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi vardır. Kullanışlı konum bulma aracımızla, size yakın bir Enterprise konumu bulmak kolaydır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın