Enpara kampanya kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Enpara.com Aidatsız Kredi Kartına Başvurarak Her Ay 15 Tl Kahve Indirimi Kazanma Fırsatı
KAMPANYA
Enpara.com aidatsız kredi kartına başvurarak her ay 15 TL kahve indirimi kazanma fırsatı
Enpara.com Banka Hesabı Açarak Günlük Faiz Kazanma Ve Marka Indirimlerinden Yararlanma Fırsatı
KAMPANYA
Enpara.com banka hesabı açarak günlük faiz kazanma ve marka indirimlerinden yararlanma fırsatı

Enpara.com Hakkında

Enpara.com, QNB Finansbank tarafından 2012 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük şubesiz dijital bankacılık platformudur. Platform üzerinden kullanıcılar kredi kartları, bankalar ve diğer finansal hizmetler sunan şirketlerle online olarak işlem yapabilmektedir. En güncel Enpara indirim kodu, Enpara kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Enpara ile 24 saat internet üzerinden ücretsiz para transferi yapabilir, faturalarınızı ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebilir ya da diğer temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın en büyük özelliklerinden biri para transferlerinden herhangi bir ücret talep etmemesidir.

Kendini masrafsız dijital banka olarak tanımlayan Enpara; diğer bankalarda olduğu gibi kart aidatı, transfer ücreti ve hesap işletim bedeli gibi tutarları sizlerden talep etmez.

Şirketin gözde ürünü Enpara.com Kredi Kartı ile QNB Finansbank ile üye işyerlerinden anında ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınızı her ay maksimum 3.000 TL’ye kadar faiz ve ücret ödemeden taksitlendirebilecek, aylık olarak düzenlenen çok sayıda cazip promosyona katılabileceksiniz.

Aidatsız olan ve siz harcadıkça kazandıran bu kredi kartının bir diğer özelliği de nakit çekim işlemi. Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa, kredi kartınızdan kartınızın limitine kadar nakit avans çekebilir veya kartınızın limitine bağlı olarak 12 aya varan vadelerde taksitle geri ödeyebilirsiniz.

Şirketin ayrıca uygun faiz oranları içeren kredi seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca kurumsal müşterilerine özel Enpara Şirketim ürününü de çıkartmıştır.

Bankacılık hizmetlerini QNB Finansbank’ın desteği, altyapısı ve deneyimi ile kullanıcılara sunmaktadır. Ayrıca Enpara faaliyetlerini, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) izni ile bankalar yasasına uygun olarak yürütmekte ve şirket düzenli olarak denetlenmektedir. 

Enpara müşteri hizmetlerine 0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezi’ni arayarak ulaşılabilir. Ayrıca Enpara’nın sosyal medya kanalları ve web sitesi aracılığıyla da firma ile iletişime geçmek mümkündür. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın