Abone Olun & Tasarruf Edin

enpara kredi karti cover
Ömür Boyu Ücretsiz!

Enpara Kredi Kartı Kampanyaları

Enpara'da bir banka hesabı açarak tasarruf etmeye başlayın. Aidatsız Enpara kredi kartına başvurarak muhteşem kampanyalarla üstüne tasarruf edin.


Muhteşem Fırsat
Fırsat

Bitiş Tarihi: 05/31/2024

Her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %20’si hediye!

Ömür boyu aidat almayan, harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebileceğiniz Enpara.com Kredi Kartı! Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması yeterli! Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerini görmek için tıklayınız.

Devamını Gör... Daha az göster...
Ömür Boyu Ücretsiz!
Fırsat

Hala bankanıza masraf mı ödüyorsunuz? Enpara.com’a ücretsiz başvurun ve ömür boyu masraf ödemeyin

Enparalı olun, sonsuza kadar EFT/havale ücreti ve kredi kartı aidatı ödemeyin! Dilerseniz avantajlı kredi ve mevduat faiz oranlarından yararlanın!

Devamını Gör... Daha az göster...
Ömür Boyu Ücretsiz!
Fırsat

Hala kredi kartı aidatı mı ödüyorsunuz? Ücretsiz Enpara.com Kredi Kartı’na başvurun ve ömür boyu aidat ödemeyin

Ömür boyu aidat almayan, harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebileceğiniz Enpara.com Kredi Kartı!

Devamını Gör... Daha az göster...

Enpara.com nedir?

QNB Finansbank’ın 2012 yılındaki öncü girişimi Enpara.com, Türkiye’nin en büyük şubesiz dijital bankacılık platformudur. Kullanıcıların kredi kartı şirketleri, bankalar ve diğer finansal hizmet sağlayıcıları ile etkileşime girmeleri için çevrimiçi bir platform sağlayan bu platform, finansal durumumuzla etkileşim kurma şeklimizi yeniden tanımlıyor. En güncel Enpara indirim kodlarını, Enpara kampanya kodlarını ve tasarruf fırsatlarını keşfetmek için bize katılın.

Enpara ile ücretsiz çevrimiçi para transferlerine, fatura ödemelerine, kredi kartı borç silme işlemlerine veya diğer temel bankacılık işlemlerine 7/24 erişebilirsiniz. Bu yenilikçi bankacılık platformunun en önemli özelliklerinden biri, para transferlerinden kesinlikle ücret alınmamasıdır. Enpara, masrafsız bir dijital banka olarak gurur duymaktadır. Diğer bankalarda yaygın olan kart aidatları, transfer ücretleri veya hesap işletim masrafları gibi herhangi bir ücret almaz.

Şirketin öne çıkan ürünlerinden biri olan Enpara.com Kredi Kartı, QNB Finansbank ile işbirliği içinde, anlaşmalı işyerlerinde anında ödeme yapılmasına olanak tanıyor. Bununla da kalmıyor, harcamalarınızı ayda 3.000 TL’ye kadar vade farksız taksitlendirebiliyor ve sayısız cazip promosyona düzenli olarak katılabiliyorsunuz.

Harcadıkça kazanmanızı sağlayan bu aidatsız kredi kartı aynı zamanda nakit çekim özelliğine de sahip. Acil nakit ihtiyacınız varsa, kart limitiniz kadar nakit avans çekebilir veya kart limitinize bağlı olarak 12 aya kadar taksitle ödeyebilirsiniz.

Kredi kullanmak isteyenler için şirket uygun faiz oranı seçenekleri sunuyor. Ayrıca, kurumsal müşteriler için özel bir Enpara Şirket ürünü piyasaya sürmüştür. Bankacılık hizmetleri QNB Finansbank’ın desteği, altyapısı ve deneyimi ile sunulmaktadır. Ayrıca Enpara, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) izni ile bankacılık kanununa uygun olarak faaliyet göstermekte ve düzenli olarak denetlenmektedir.

Enpara müşteri hizmetlerine 0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezi’ni arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Enpara’nın sosyal medya kanalları ve web sitesi üzerinden de şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin