Emirates indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Emirates Skywards Üyesi Olun Ve Uçuş Ödülleri, Sınıf Yükseltmeleri Ve Diğer Avantajlardan Yararlanmaya Başlayın
KAMPANYA
Emirates Skywards üyesi olun ve uçuş ödülleri, sınıf yükseltmeleri ve diğer avantajlardan yararlanmaya başlayın

Emirates Havayolları Hakkında

Emirates Havayolları 1985 yılında kurulmuş Dubai merkezli bir havayolu şirketidir. Emirates, 300’den fazla uçaktan oluşan filosuyla 6 kıtada 80 ülkede 140’tan fazla noktaya uçmaktadır. En yeni Emirates indirim koduEmirates promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Ödüllü uçak içi eğlence sisteminin yanı sıra, Emirates Airlines lüks birinci sınıf ve birinci sınıf hizmetleriyle tanınır. Ayrıca, havayolunun çevresel sürdürülebilirliğe güçlü bir bağlılığı vardır ve karbon nötr uçuş gerçekleştiren ilk havayolu şirketidir.

Şirket, müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanıyor ve yolcularına ücretsiz yiyecek ve içecekler, uçak içi eğlence ve geniş diz mesafesine sahip geniş koltuklar dahil olmak üzere bir dizi olanak sunuyor.

Ayrıca Emirates Havayolları tarafından sunulan ve yolcuların ücretsiz uçuşlar, sınıf yükseltmeleri ve yolculara sunulan diğer avantajlar için kullanılabilecek puanlar kazanmalarını sağlayan bir sadakat programı da bulunmaktadır.

Emirates, Dubai hükümetinin bir kuruluşu olan Dubai Investment Corporation tarafından kontrol edilen The Emirates Group’a bağlı bir kuruluştur.

Dünyanın en büyük havayollarından biri olan Emirates Havayolları 1985 yılında kuruldu ve Ekim 1985’te faaliyete başladı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın