Emirates

Emirates uçak bileti indirim ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Emirates Airlines, dünyayı Dubai’deki küresel merkezi aracılığıyla birbirine bağlıyor. Modern, verimli ve konforlu uçaklarıyla her gün altı kıtada müşterilerine ödüllü hizmetler sunuyor. 1985 yılında sadece iki uçakla operasyonlara başlayan Emirates; 2015 itibariyle net kârını geçen yılın aynı dönemine göre %56 arttırarak 1,9 milyar dolarlık rekor kırdı. Dünya çapında 150’den fazla varış noktasına uçuş arayın ve tüm rezervasyonunuzu uygulama aracılığıyla tamamlayın.

Emirates Havayolları’nda geçerli % 10 indirim kodu

Emirates Airlines, dünyayı Dubai'deki küresel...Devamını Gör

Emirates Airlines, dünyayı Dubai'deki küresel merkezi aracılığıyla birbirine bağlıyor. Modern, verimli ve konforlu uçaklarıyla her gün altı kıtada müşterilerine ödüllü hizmetler sunuyor. 1985 yılında sadece iki uçakla operasyonlara başlayan Emirates; 2015 itibariyle net kârını geçen yılın aynı dönemine göre %56 arttırarak 1,9 milyar dolarlık rekor kırdı. Dünya çapında 150'den fazla varış noktasına uçuş arayın ve tüm rezervasyonunuzu uygulama aracılığıyla tamamlayın.

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply