En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Emirates Havayolları

Emirates Havayolları uçak bileti indirim kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Emirates Havayolları
Emirates Havayolları Avrupa uçuşlarında geçerli % 10 indirim kodu

Emirates Havayolları, Dubai’deki küresel merkezi aracılığıyla dünyayı birbirine bağlıyor. Modern, verimli ve konforlu uçaklarıyla her gün altı kıtada müşterilerine ödüllü hizmetler sunmaktadır.

Emirates’in hikayesi, 1985 yılında sadece iki uçakla operasyona başladıkları zaman başladı. 2015 yılı net karı, geçen yılın aynı dönemine göre %56 artışla 1,9 milyar dolar rekoru kırdı. Ağlarını altı kıtada 153 noktaya ve 251 uçaklık filoya genişlettiler. Geçen yıl rekor 51,9 milyon yolcu taşıdık! Büyüyen dünya çapındaki destinasyon ağları, endüstri lideri uçak içi eğlence sistemleri, bölgesel olarak ilham alan mutfağı ve birinci sınıf hizmet ile dünyanın dört bir yanındaki gezginlere ilham veriyorlar.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun