İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Emel Pırlanta İndirim Kodu

Net %60 indirim fırsatı
Pırlanta, altın ve takılar ve daha fazlasında büyük tasarruf etmek için en iyi Emel Pırlanta indirim kodunu yakalayın. Bu özel kuponların kilidini açın ve kullanın.
0 / 5 0

Puan:

Emel Pırlanta tüm ürünlerde net %60 indirim fırsatı

Birbirinden şık pırlanta modellerinde %60 indirim! Pırlanta yüzük, küpe, kolye, alyans, bileklik, elmas ürünleri Emel Pırlanta güvencesiyle sizlerle..

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Emel Pırlanta Hakkında

Pırlantayı uygun fiyatlarla herkese ulaştırma hedefiyle yola çıkan Emel Pırlanta, güncel trendleri takip ederek modern tasarımlarla yeni koleksiyonlar geliştirmeye ve yeni teknolojiye dayalı yeni ve geliştirilmiş koleksiyonlar sunmaya devam ediyor. En güncel Emel Pırlanta indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

1989 yılında pırlanta ile tanışan şirket, 2002 yılından itibaren Emel Pırlanta olarak Bağdat Caddesi, Viaport AVM, Marmarapark AVM, Qatar Doha Festival City Mall ve Kapalıçarşı’daki mağazaları ile faaliyet göstermektedir.

Ürünlerini toptan fiyatlara sunarak, müşterilerine kuyumculuk piyasasındaki diğer firmaların çoğundan daha uygun fiyatlara sunabileceğine inanıyor. Bunun nedeni, üretimde kullandığı değerli taşların çoğunun büyük miktarlarda ithal edilmesi, Kapalıçarşı’daki üretim merkezinde üretilmesi ve toptan fiyatlarla perakende satışa sunulması olabilir.

Emel Diamond, dünyanın en büyük markalarından bazılarına ürün tedarik etmenin yanı sıra Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Malezya, Singapur, Amerika, İngiltere, Hong Kong, Japonya ve daha birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Marka bilinirliği ile pazar payını her geçen gün arttırmaktadır.

Emel Projesi 2018 yılında Türkiye’ye pırlantalı mücevherat ihracatında 3. sırada yer almaktadır. 2018 yılında Emel Projesi ülkelere pırlantalı mücevherat ihracatında 3. sırada yer almaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir