Emel Pırlanta indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Emel Pırlanta’da Ilk Üyelere Özel 500 Tl Hediye Çeki
KAMPANYA
Emel Pırlanta’da ilk üyelere özel 500 TL hediye çeki

Emel Pırlanta Hakkında

Pırlantayı uygun fiyatlarla herkese ulaştırma hedefiyle yola çıkan Emel Pırlanta, güncel trendleri takip ederek modern tasarımlarla yeni koleksiyonlar geliştirmeye ve yeni teknolojiye dayalı yeni ve geliştirilmiş koleksiyonlar sunmaya devam ediyor. En güncel Emel Pırlanta indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

1989 yılında pırlanta ile tanışan şirket, 2002 yılından itibaren Emel Pırlanta olarak Bağdat Caddesi, Viaport AVM, Marmarapark AVM, Qatar Doha Festival City Mall ve Kapalıçarşı’daki mağazaları ile faaliyet göstermektedir.

Ürünlerini toptan fiyatlara sunarak, müşterilerine kuyumculuk piyasasındaki diğer firmaların çoğundan daha uygun fiyatlara sunabileceğine inanıyor. Bunun nedeni, üretimde kullandığı değerli taşların çoğunun büyük miktarlarda ithal edilmesi, Kapalıçarşı’daki üretim merkezinde üretilmesi ve toptan fiyatlarla perakende satışa sunulması olabilir.

Emel Diamond, dünyanın en büyük markalarından bazılarına ürün tedarik etmenin yanı sıra Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Malezya, Singapur, Amerika, İngiltere, Hong Kong, Japonya ve daha birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Marka bilinirliği ile pazar payını her geçen gün arttırmaktadır.

Emel Projesi 2018 yılında Türkiye’ye pırlantalı mücevherat ihracatında 3. sırada yer almaktadır. 2018 yılında Emel Projesi ülkelere pırlantalı mücevherat ihracatında 3. sırada yer almaktadır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın