Emaar SkyView indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Emaar SkyView nerede?

Emaar SkyView, 200 metre yükseklikte, Emaar Properties tarafından İstanbul’da yapılan ve tamamlanan ilk projelerinden biri olan Emaar Square Alışveriş Merkezi‘ndeki gökdelenlerin 47. ve 48. katları arasında yer alan bir seyir terasıdır. En güncel Emaar SkyView indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sadece birkaç dakika süren asansör yolculuğu ile ulaşabileceğiniz bu seyir terası, İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanız için ideal bir mekan. Ayrıca burada yer alan restoran ve barlar sayesinde lezzetli yemekler ve içecekler de tadabilirsiniz.

Emaar SkyView giriş ücreti ya da Emaar SkyView fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan kampanya ortaklarından ve indirim kodlarından faydalabilirsiniz. Böylelikle seyir terasını daha uygun fiyata ziyaret edebilirsiniz.

30 metre uzunluğundaki cam balkonu ve ikinci ve üçüncü katlarındaki tahterevallilerinin yanı sıra muhteşem bir 360 derecelik bir İstanbul manzarası sunar ve Galata Köprüsü, Haliç, Adalar ve İstanbul Boğazı gibi şehrin en önemli noktalarını kolaylıkla görmenizi sağlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın