Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Emaar SkyView İndirim Kodu

Emaar SkyView ile İstanbul'un muhteşem manzarasının keyfini çıkarın! Daha da fazla tasarruf için Emaar SkyView indirim kodumuzu kullandığınızdan emin olun.
0 / 5 Puan: 4.67

Puan:

Emaar SkyView biletleri 155,00 TL'den başlayan fiyatlarla

47. ve 48. katlarda yer alan Emaar SkyView’ın kapalı ve açık alanlarında bu güzel şehrin kozmosunu yaşayacak ve tamamı cam 30 metre uzunluğunda cam balkondan şehrin heyecanına ortak olacaksınız .Medeniyetleri birbirine bağlayan Galata Köprüsü, Haliç, Adalar ve Boğaz’dan 360 derecelik kesintisiz bir manzara ile İstanbul’un tarihi simgelerini keşfedecek, deneyimleyecek ve paylaşacaksınız.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Emaar SkyView nerede?

Emaar SkyView, 200 metre yükseklikte, Emaar Properties tarafından İstanbul’da yapılan ve tamamlanan ilk projelerinden biri olan Emaar Square Alışveriş Merkezi‘ndeki gökdelenlerin 47. ve 48. katları arasında yer alan bir seyir terasıdır. En güncel Emaar SkyView indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sadece birkaç dakika süren asansör yolculuğu ile ulaşabileceğiniz bu seyir terası, İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanız için ideal bir mekan. Ayrıca burada yer alan restoran ve barlar sayesinde lezzetli yemekler ve içecekler de tadabilirsiniz.

Emaar SkyView giriş ücreti ya da Emaar SkyView fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan kampanya ortaklarından ve indirim kodlarından faydalabilirsiniz. Böylelikle seyir terasını daha uygun fiyata ziyaret edebilirsiniz.

30 metre uzunluğundaki cam balkonu ve ikinci ve üçüncü katlarındaki tahterevallilerinin yanı sıra muhteşem bir 360 derecelik bir İstanbul manzarası sunar ve Galata Köprüsü, Haliç, Adalar ve İstanbul Boğazı gibi şehrin en önemli noktalarını kolaylıkla görmenizi sağlar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 225

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir