Abone Olun & Tasarruf Edin

emaar akvaryum cover
Biletlerde %35 İndirim Fırsatı

Emaar Akvaryum İndirim Kodu

Emaar Akvaryum indirim kodu ile deniz yaşamına yaklaşın! Türkiye'nin en büyük akvaryumlarından birini ziyaret ederken harika fırsatların tadını çıkarın. kaçırmayın!


Fırsat

Bilet.com’da İstanbul Emaar Akvaryum biletlerinde %35 indirim fırsatı

Emaar Akvaryum Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde unutulmaz anlar yaşayacağınız, eğlencenin tadını çıkaracağınız bir keşif sizi bekliyor! Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde eşsiz bir deneyime hazır olun! Devamını Gör... Daha az göster...

Emaar Akvaryum Hakkında

Emaar Akvaryum, İstanbul’da Emaar Square Mall Alışveriş Merkezi’nin içinde bulunan halka açık bir akvaryumdur. Tesis, dünyanın dört bir yanından 10.000’den fazla balığa ve diğer su canlılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Ziyaretçiler, farklı balık türleri ve yaşam alanları hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, beslenme ve kamera arkası turları gibi uygulamalı etkinliklere katılabilirler. Farklı tematik bölümlerden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi, Tünel Akvaryum’un yanı sıra Kayalık Sahiller, Ormanlar, Nehirler ve Tünel Akvaryum’u da içeren Ana Tank, Falls, Penguin Island, Crocodile Kingdom ve interaktif oyun alanı bulunuyor.

Dreamers Island, 20.000’den fazla deniz hayvanına ve 200 türden amfibiyene ev sahipliği yapıyor. Tematik Bölümler; sığ sularda yaşayan köpek balıklarından, denizlerin derin ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz dibinin en meraklı balığı olan gobilerden piranhalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce türü bir araya getiriyor.

Rocky Shores’da çeşitli köpekbalıkları ve vatozlar, karidesler ve kabuklular görebilirsiniz. Ana Tank ve Tünel akvaryumu, 3.5 m. yüzeyin altında, ziyaretçilere devasa bir mercan kayalığına dalar gibi olağanüstü bir su altı deneyimi sunuyor. 270 derecelik bir manzara sunan camla kaplı bu su altı tünelinde yürürken gezegenin en büyüleyici su altı hayvanlarıyla tanışabilirsiniz.

Dijital interaktif oyun alanı Dreamers Island ile muhteşem dinozorları ve birçok farklı deniz canlısını dilediğiniz gibi boyayın ve canlanmalarını izleyin! Ormanlar Yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, yabani piranalar, yavru kral timsahlar ve daha pek çok ilgi çekici orman sakini, birçok su canlısı ve amfibi Orman bölümünde sizleri bekliyor.

Rivers and Falls’da; su samurları, akıllı olduğu kadar oyuncu, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı kulaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arowanalar, otçul piranalar ve vatozlar… Görmek isteyeceğiniz çok hayvan var.

Penguen Adası, Güney Amerika Humboldt penguenlerine ev sahipliği yapıyor. Timsah Krallığı’nda ise 5 m boyundaki erkek kral timsah ile karşılaştığınızda tüyleriniz diken diken olacak.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin