En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Emaar Akvaryum

Emaar Akvaryum bilet fiyatı kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Emaar Akvaryum

Türkiye’nin ilk ve tek sualtı hayvanat bahçesi Emaar Akvaryum İstanbul’da büyüleyici bir yolculuğa ne dersiniz? Ana tank ve tünel akvaryum, kayalık kıyılar, denizanası galerisi, sualtı ormanları, nehirler ve şelaleler, penguen adası, timsah krallığı gibi heyecan verici birçok tematik bölümle unutulmaz bir yolculuk sizleri bekliyor.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçileri yeni bir akvaryum deneyimi bekliyor.. Farklı tematik bölümlerden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi, Tünel Akvaryum’un yanı sıra Kayalık Sahiller, Ormanlar, Nehirler ve Tünel Akvaryum’u da içeren Ana Tank, Falls, Penguin Island, Crocodile Kingdom ve interaktif oyun alanı bulunuyor.

Dreamers Island, 20.000’den fazla deniz hayvanına ve 200 türden amfibiyene ev sahipliği yapıyor. Tematik Bölümler; sığ sularda yaşayan köpek balıklarından, denizlerin derin ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz dibinin en meraklı balığı olan gobilerden piranhalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce türü bir araya getiriyor. Rocky Shores’da çeşitli köpekbalıkları ve vatozlar, karidesler ve kabuklular görebilirsiniz. Ana Tank ve Tünel akvaryumu, 3.5 m. yüzeyin altında, ziyaretçilere devasa bir mercan kayalığına dalar gibi olağanüstü bir su altı deneyimi sunuyor. 270 derecelik bir manzara sunan camla kaplı bu su altı tünelinde yürürken gezegenin en büyüleyici su altı hayvanlarıyla tanışabilirsiniz.

Dijital interaktif oyun alanı Dreamers Island ile muhteşem dinozorları ve birçok farklı deniz canlısını dilediğiniz gibi boyayın ve canlanmalarını izleyin! Ormanlar Yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, yabani piranalar, yavru kral timsahlar ve daha pek çok ilgi çekici orman sakini, birçok su canlısı ve amfibi Orman bölümünde sizleri bekliyor.

Rivers and Falls’da; su samurları, akıllı olduğu kadar oyuncu, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı kulaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arowanalar, otçul piranalar ve vatozlar… Görmek isteyeceğiniz çok hayvan var.

Penguen Adası, Güney Amerika Humboldt penguenlerine ev sahipliği yapıyor. Timsah Krallığı’nda ise 5 m boyundaki erkek kral timsah ile karşılaştığınızda tüyleriniz diken diken olacak.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun