Emaar Akvaryum indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Emaar Akvaryum nerede?

Emaar Akvaryum, İstanbul’da Emaar Square Mall Alışveriş Merkezi’nin içinde bulunan halka açık bir akvaryumdur. Tesis, dünyanın dört bir yanından 10.000’den fazla balığa ve diğer su canlılarına ev sahipliği yapmaktadır. En güncel Emaar Akvaryum indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ziyaretçiler, farklı balık türleri ve yaşam alanları hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, beslenme ve kamera arkası turları gibi uygulamalı etkinliklere katılabilirler. Farklı tematik bölümlerden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi, Tünel Akvaryum’un yanı sıra Kayalık Sahiller, Ormanlar, Nehirler ve Tünel Akvaryum’u da içeren Ana Tank, Falls, Penguin Island, Crocodile Kingdom ve interaktif oyun alanı bulunuyor.

Dreamers Island, 20.000’den fazla deniz hayvanına ve 200 türden amfibiyene ev sahipliği yapıyor. Tematik Bölümler; sığ sularda yaşayan köpek balıklarından, denizlerin derin ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz dibinin en meraklı balığı olan gobilerden piranhalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce türü bir araya getiriyor.

Rocky Shores’da çeşitli köpekbalıkları ve vatozlar, karidesler ve kabuklular görebilirsiniz. Ana Tank ve Tünel akvaryumu, 3.5 m. yüzeyin altında, ziyaretçilere devasa bir mercan kayalığına dalar gibi olağanüstü bir su altı deneyimi sunuyor. 270 derecelik bir manzara sunan camla kaplı bu su altı tünelinde yürürken gezegenin en büyüleyici su altı hayvanlarıyla tanışabilirsiniz.

Dijital interaktif oyun alanı Dreamers Island ile muhteşem dinozorları ve birçok farklı deniz canlısını dilediğiniz gibi boyayın ve canlanmalarını izleyin! Ormanlar Yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, yabani piranalar, yavru kral timsahlar ve daha pek çok ilgi çekici orman sakini, birçok su canlısı ve amfibi Orman bölümünde sizleri bekliyor.

Rivers and Falls’da; su samurları, akıllı olduğu kadar oyuncu, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı kulaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arowanalar, otçul piranalar ve vatozlar… Görmek isteyeceğiniz çok hayvan var.

Penguen Adası, Güney Amerika Humboldt penguenlerine ev sahipliği yapıyor. Timsah Krallığı’nda ise 5 m boyundaki erkek kral timsah ile karşılaştığınızda tüyleriniz diken diken olacak.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın