En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Electrip

Electrip indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Electrip mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ücretsiz sürüş kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Electrip ile elektrikli otomobille tanışmak şimdi çok kolay! Zorlu Center, İTÜ Ayazağa, İTÜ Taşkışla, Levent 199 ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde electrip ile saatlik elektrikli araç kiralayın!

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

App ile Kapıyı Aç

Rezervasyonunu mobil uygulama üzerinden tamamladıktan sonra rezervasyon saatinde aracın kapılarını app ile açıp electrip’lemeye başlayabilirsin. Anahtar yok, sürüş keyfine bir tıkla başla

Saatlik Kirala

Günlük kiralama derdi yok, bir saatlik işin mi var? Gir electrip mobil uygulamasına, ihtiyacın olan saati belirle ve rezervasyonunu tamamla. Kaç saat olduğu sana kalmış, ihtiyacın kadar electrip’lemekte özgürsün.

ZES ile Şarj Et

electrip araçlarımız yolların yeni,temiz ve hızlı enerjisi ZES (Zorlu Energy Solutions) şarj istasyonları ile kullanımına hazır hale geliyor. Elektrikli aracını en hızlı şekilde şarj etme deneyimini yaşamak istersen, sen işini hallederken ZES şarj istasyonuna aracını bırakabilirsin.

Kilometre Ücreti Yok

electrip’lemek için sadece rezervasyon ücreti ödersin, aracı sürerken taksimetre mantığıyla ücret işlemez, özgürce, kafan rahat bir şekilde elektrikli aracının sürüş keyfini çıkarırsın.

Bu içerikler ilginizi çekebilir