Electrip

Electrip mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ücretsiz sürüş kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Electrip ile elektrikli otomobille tanışmak şimdi çok kolay! Zorlu Center, İTÜ Ayazağa, İTÜ Taşkışla, Levent 199 ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde electrip ile saatlik elektrikli araç kiralayın!

Davet Kodu
electrip logo
Davet Kodu
Electrip ile saatlik elektrikli araç kiralamanızda indirim veren davet kodu

Electrip ile elektrikli otomobille tanışmak şimdi çok kolay! İlk kullanımınızda kazanmak için mobil uygulamasını indirin ve üye olurken...Devamını Gör

Electrip ile elektrikli otomobille tanışmak şimdi çok kolay! İlk kullanımınızda kazanmak için mobil uygulamasını indirin ve üye olurken CZOR711081 davet kodunu girin. Zorlu Center, İTÜ Ayazağa, İTÜ Taşkışla, Levent 199 ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde electrip ile saatlik elektrikli araç kiralayın!

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

App ile Kapıyı Aç

Rezervasyonunu mobil uygulama üzerinden tamamladıktan sonra rezervasyon saatinde aracın kapılarını app ile açıp electrip’lemeye başlayabilirsin. Anahtar yok, sürüş keyfine bir tıkla başla

Saatlik Kirala

Günlük kiralama derdi yok, bir saatlik işin mi var? Gir electrip mobil uygulamasına, ihtiyacın olan saati belirle ve rezervasyonunu tamamla. Kaç saat olduğu sana kalmış, ihtiyacın kadar electrip’lemekte özgürsün.

ZES ile Şarj Et

electrip araçlarımız yolların yeni,temiz ve hızlı enerjisi ZES (Zorlu Energy Solutions) şarj istasyonları ile kullanımına hazır hale geliyor. Elektrikli aracını en hızlı şekilde şarj etme deneyimini yaşamak istersen, sen işini hallederken ZES şarj istasyonuna aracını bırakabilirsin.

Kilometre Ücreti Yok

electrip’lemek için sadece rezervasyon ücreti ödersin, aracı sürerken taksimetre mantığıyla ücret işlemez, özgürce, kafan rahat bir şekilde elektrikli aracının sürüş keyfini çıkarırsın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın