Duolingo

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35’ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle öğrenmek için eğlenceli, ücretsiz bir uygulamadır. Kelime dağarcığınızı ve gramer becerilerinizi geliştirmek için konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Dil uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında yüz milyonlarca öğrenci tarafından sevilen Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha pek çok dilde gerçek konuşmalara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Duolingo dil öğrenme uygulamasında ücretsiz eğitim kazandıran arkadaş davet kodu
Davet Kodu
Duolingo dil öğrenme uygulamasında ücretsiz eğitim kazandıran arkadaş davet kodu

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35'ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle...Devamını Gör

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35'ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle öğrenmek için eğlenceli, ücretsiz bir uygulamadır. Kelime dağarcığınızı ve gramer becerilerinizi geliştirmek için konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Dil uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında yüz milyonlarca öğrenci tarafından sevilen Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha pek çok dilde gerçek konuşmalara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Seyahat, okul, kariyer, aile ve arkadaşlar ya da beyin sağlığınız için bir dil öğreniyor olun, Duolingo ile öğrenmeyi seveceksiniz.

Neden Duolingo?

  • Duolingo eğlenceli ve etkilidir. Oyun benzeri dersler ve eğlenceli karakterler, sağlam konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerileri geliştirmenize yardımcı olur.
  • Dil uzmanları tarafından tasarlanan Duolingo, uzun süreli dil kalıcılığını teşvik ettiği kanıtlanmış, bilime dayalı bir öğretim metodolojisine sahiptir.
  • Eğlenceli ödüllerle dil öğrenme hedeflerinize ulaşmak için çalışın ve Günlük bir alışkanlık haline getirdiğinizde başarılar!
  • Dünya çapında 300 milyondan fazla öğrenciyle Duolingo’da bir dil topluluğunun parçasısınız.
  • Her dil kursu ücretsizdir. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Türkçe, Felemenkçe, İrlandaca, Danca, İsveççe, Ukraynaca, Esperanto, Lehçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, İbranice, Galce, Arapça, Latince, Hawaii dili, İskoç Galcesi, Vietnamca, Korece, Japonca, İngilizce ve hatta Yüksek Valyrian!

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply