En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Duolingo

Duolingo indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Haziran 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Duolingo
Duolingo dil öğrenme uygulamasında ücretsiz eğitim kazandıran arkadaş davet kodu

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil...Devamını Gör

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35'ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle öğrenmek için eğlenceli, ücretsiz bir uygulamadır. Kelime dağarcığınızı ve gramer becerilerinizi geliştirmek için konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Dil uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında yüz milyonlarca öğrenci tarafından sevilen Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha pek çok dilde gerçek konuşmalara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Daha Az Göster

Rakiplerden Son Fırsatlar

Preply ile dünyanın en iyi öğretmenleriyle yabancı dilleri öğrenme fırsatı

Preply, çevrimiçi öğretmenlerle özel dersler alarak gerçek beceriler...Devamını Gör

Preply, çevrimiçi öğretmenlerle özel dersler alarak gerçek beceriler öğrendiğiniz bir dil uygulamasıdır. Preply'de, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede yetişkinlere ve çocuklara öğretmeye hazır binlerce ana dili İngilizce olan ve uzman dil öğretmenleri bulunur. Bütçenizi ve müsaitlik durumunuzu belirleyerek aramanızı daraltın. Preply, öğretmenlerin kendi fiyatlarını belirlemelerine izin vererek çevrimiçi dersleri uygun maliyetli hale getirir. Eğitmenleri dünyanın her yerinde yaşadığı için, öğrenmek istediğiniz her an dil dersleri verebilecek bir öğretmen bulabilirsiniz. Kısa video tanıtımlarını izleyerek, öğretmen profili bilgilerini okuyarak ve öğrenci incelemelerini kontrol ederek en iyi öğretmeninizi bulabilirsiniz. Ayrıca, ilk dersinizi ayırtmadan önce uygulama aracılığıyla öğretmenlere çevrimiçi mesaj da gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz bir öğretmen bulduktan sonra bir deneme dersi alın ve öğrenmeye hazırlanın!

Daha Az Göster
Rosetta Stone dil öğrenme uygulamasında geçerli limitsiz kullanım kodu

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni...Devamını Gör

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olma başarısıyla tanınan dünyanın 1 numaralı dil öğrenme yazılımıdır. Uygulama 4 dil becerisini etkili bir şekilde öğretir: dinleme-anlama, okuma, yazma ve konuşma. 24’ten fazla dil ve başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm yeterlilik seviyelerini kapsayan bir dil öğrenmenin hızlı ve kolay etkili bir yoludur.

Daha Az Göster
İngilizce yazım hatalarınızı otomatik düzelten Grammarly uygulamasını ücretsiz kullanma fırsatı

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi...Devamını Gör

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın, kupon kodu gerekmiyor.

Daha Az Göster

Dünyanın en çok indirilen eğitim uygulaması Duolingo ile yeni bir dil öğrenin! Duolingo, 35’ten fazla dili hızlı, kısa süreli derslerle öğrenmek için eğlenceli, ücretsiz bir uygulamadır. Kelime dağarcığınızı ve gramer becerilerinizi geliştirmek için konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Dil uzmanları tarafından tasarlanan ve dünya çapında yüz milyonlarca öğrenci tarafından sevilen Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha pek çok dilde gerçek konuşmalara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Seyahat, okul, kariyer, aile ve arkadaşlar ya da beyin sağlığınız için bir dil öğreniyor olun, Duolingo ile öğrenmeyi seveceksiniz.

Neden Duolingo?

  • Duolingo eğlenceli ve etkilidir. Oyun benzeri dersler ve eğlenceli karakterler, sağlam konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerileri geliştirmenize yardımcı olur.
  • Dil uzmanları tarafından tasarlanan Duolingo, uzun süreli dil kalıcılığını teşvik ettiği kanıtlanmış, bilime dayalı bir öğretim metodolojisine sahiptir.
  • Eğlenceli ödüllerle dil öğrenme hedeflerinize ulaşmak için çalışın ve Günlük bir alışkanlık haline getirdiğinizde başarılar!
  • Dünya çapında 300 milyondan fazla öğrenciyle Duolingo’da bir dil topluluğunun parçasısınız.
  • Her dil kursu ücretsizdir. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Türkçe, Felemenkçe, İrlandaca, Danca, İsveççe, Ukraynaca, Esperanto, Lehçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, İbranice, Galce, Arapça, Latince, Hawaii dili, İskoç Galcesi, Vietnamca, Korece, Japonca, İngilizce ve hatta Yüksek Valyrian!
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun