En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Disneyland Paris

Disneyland Paris giriş ücreti kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Disneyland Paris

Disneyland® Paris, açılışından bu yana 320 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Avrupa’nın 1 numaralı turizm merkezidir. Aynı zamanda 405’ten fazla odasıyla Fransa’nın en büyük 5. otel kompleksidir. İki tema parkını, Disneyland® Park ve Walt Disney Studios®’u ve 7 Disney Hotels® ve Les Villages Nature® Paris’teki birçok büyüleyici konaklama yerini ve ayrıca bir dizi yemek ve eğlence seçeneğini birleştirir. Disney Village® adlı bir alışveriş ve eğlence kompleksinin yanı sıra yine Disneyland’de bulunan 27 delikli bir golf sahası da bulunmaktadır.

Disney® büyüsünün canlandığı bir yer olan Disneyland® Paris’te gerçekten büyülü bir şey var! İnanılmaz cazibe merkezleri, muhteşem gösteriler ve geçit törenleriyle dolu inanılmaz topraklarda seyahat ederken, peri masallarının canlandığını deneyimleyeceksiniz. En sevdiğiniz Disney, Pixar, Star Wars veya Marvel karakterleriyle tanışmanıza izin verecek ve maceralarının canlanmasını izleyebileceğiniz tek yer burası.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun