En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


Disneyland Paris giriş ücreti

Disneyland Paris giriş ücreti ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Disneyland Paris’te Şimdi Rezervasyon Yapın. Paketinizi Ücretsiz Olarak Değiştirin veya İptal Edin
Disneyland Paris’te Şimdi Rezervasyon Yapın. Paketinizi Ücretsiz Olarak Değiştirin veya İptal Edin

Disneyland® Paris, açılışından bu yana 320 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Avrupa’nın 1 numaralı turizm merkezidir. Aynı zamanda 405’ten fazla odasıyla Fransa’nın en büyük 5. otel kompleksidir. İki tema parkını, Disneyland® Park ve Walt Disney Studios®’u ve 7 Disney Hotels® ve Les Villages Nature® Paris’teki birçok büyüleyici konaklama yerini ve ayrıca bir dizi yemek ve eğlence seçeneğini birleştirir. Disney Village® adlı bir alışveriş ve eğlence kompleksinin yanı sıra yine Disneyland’de bulunan 27 delikli bir golf sahası da bulunmaktadır.

Disney® büyüsünün canlandığı bir yer olan Disneyland® Paris’te gerçekten büyülü bir şey var! İnanılmaz cazibe merkezleri, muhteşem gösteriler ve geçit törenleriyle dolu inanılmaz topraklarda seyahat ederken, peri masallarının canlandığını deneyimleyeceksiniz. En sevdiğiniz Disney, Pixar, Star Wars veya Marvel karakterleriyle tanışmanıza izin verecek ve maceralarının canlanmasını izleyebileceğiniz tek yer burası.

Disneyland Paris giriş ücreti nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, Disneyland Paris tarafından sağlanan en son giriş ücreti fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın