Disneyland Paris promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Disneyland Paris’te Şimdi Rezervasyon Yapın. Paketinizi Ücretsiz Olarak Değiştirin Veya İptal Edin
KAMPANYA
Disneyland Paris’te Şimdi Rezervasyon Yapın. Paketinizi Ücretsiz Olarak Değiştirin veya İptal Edin

// ÖNERİLEN İÇERİK: Disneyland Paris Giriş Ücreti Ne Kadar? Bilet Fiyatları Tasarruf Rehberi????

Disneyland Paris hakkında

Disneyland Paris, Disney markasının Paris merkezinin sadece 20 mil doğusunda bulunan Avrupa tatil yeridir. Tesiste iki tema parkı (Disneyland Park ve Walt Disney Studios Park), yedi temalı otel, bir golf sahası ve bir alışveriş bölgesi bulunmaktadır. En son Disneyland Paris promosyon koduDisneyland Paris indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

1992’deki açılışından bu yana Disneyland Paris, Avrupa’nın en önemli turistik yerlerinden biri olmuştur. Tesis, 2017 yılında 15 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak Avrupa’nın en çok ziyaret edilen tema parkı oldu.

Disneyland Paris’i diğer Disney tatil beldelerinden ayıran şey, Fransız kültürü ile Disney büyüsünün benzersiz birleşimidir. Geldiğiniz andan itibaren, parkların çarpıcı mimarisinden tesis genelinde mevcut olan lezzetli yemek ve şaraplara kadar farkı hissedebilirsiniz.

İster aksiyon dolu bir tatil ister romantik bir kaçamak arıyor olun, Disneyland Paris’te herkes için bir şeyler var. Öyleyse gelin ve sihri kendiniz deneyimleyin – hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.