Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

DigitalOcean Promosyon Kodu

DigitalOcean promosyon kodumuzla bulut barındırma bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Bugün kaydolun ve tüm planlarda harika indirimler kazanın!
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Geliştiriciler için en uygun DigitalOcean planları

Yeni başlayanlar ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için oluşturulmuş basit, ölçeklenebilir bulut bilgi işlem çözümleri.

Şimdi Alın
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

DigitalOcean nedir?

DigitalOcean, sanal sunucular, depolama ve ağ iletişimi sağlayan bir bulut bilişim şirketidir. Şirket 2012 yılında kuruldu ve o zamandan beri dünyanın en büyük bulut altyapısı sağlayıcılarından biri haline geldi. En son Digitalocean promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

DigitalOcean, mini, orta ve büyük boyutlar dahil olmak üzere çok çeşitli sanal sunucu seçenekleri sunar. Şirket ayrıca Damlacıklar ve SMP’ler gibi depolama seçenekleri de sunuyor. DigitalOcean’ın ağ oluşturma yetenekleri, hem küresel hem de bölgesel VPN’lerin yanı sıra yük dengeleyicileri içerir.

Platform ayrıca otomatik ölçeklendirme ve yük dengeleme, kullanıcı profilleri ve izinleri, görüntü yönetimi ve en yeni araçlara ve kitaplıklara kolay erişim gibi çok çeşitli özellikler sunar. DigitalOcean, PHP, Ruby on Rails, Java, Node.js, Python ve Go dahil olmak üzere çeşitli dilleri ve çerçeveleri destekler.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir