En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Diesel indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Diesel, 1978 yılında Renzo Rosso tarafından dünyanın en yenilikçi kotunu yaratma hedefiyle kuruldu. Petrol krizinin ortasında dizel alternatif bir yakıt olarak görülürken Renzo, kot markasının kendisinden önce gelen baskın gündelik giyim devlerine bir alternatif olarak bilinmesi fikrini beğendi. İlk markalaşma çabasında Renzo, girişiminin dünyanın her köşesine ulaşmayı amaçladı ve “dizel” kelimesini her yerde eşit olarak telaffuz edilen bir terim olarak mükemmel bir seçim haline getirdi.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Diesel’in DNA’sı, kuruluşundan bu yana “Başarılı Yaşam İçin” olmuştur. Diesel, ironik, mizahi ve eğlenceli kampanyalarıyla uzun süredir reklamcılıkta olduğu kadar modada da lider konumda. Dizel dünyanın zikzak çizdiği yerde zak yaptı ve marka, kuruluşundan 35 yıl sonra hala aynı felsefeyi benimsiyor.

37’si Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 400’den fazla mono marka mağazası, Diesel’in dünya çapındaki 5.000’den fazla satış noktasını oluşturmaktadır. 1978 ve 2012 yılları arasında şirket tarafından 2.000’den fazla farklı kot yıkama üretildi.

Dizel işleri farklı yapar. Diesel Library, özünde bir sorumluluk duygusu olan ileriye dönük kotları bünyesinde barındırır. Glenn Martens’in yaratıcı yönü ile Diesel, cinsiyetsiz tasarımın damgasını vurduğu yeni bir çağa giriyor. Denim, jean, ceket, etek, elbise ve bluzların yanı sıra cinsiyetsiz bir tasarımın da yer aldığı bu koleksiyonun temelini oluşturuyor. Fikir, israfı azaltan ve trendleri aşan uzun ömürlü, çok yönlü parçalarla dolu bir gardırop yaratmak olduğundan, koleksiyonda çok çeşitli dökmeyen ve uzun ömürlü denim var.

Diesel’in koleksiyonu çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, sorumlu bir şekilde tedarik edilen pamuk ve çevre açısından tercih edilen diğer malzeme ve süslemelerin yanı sıra su ve kimyasalları azaltan yıkama ve cilalar içerir. Çeşitli alternatif pomza taşı yöntemleri, nebulizasyon ve Ozon tedavileri ve mineral boya tedavileri bulunmaktadır.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.