Desigual indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Desigual Giyim Markasında % 50’Ye Varan Son Indirimleri Yakalayın
Desigual giyim markasında % 50’ye varan son indirimleri yakalayın

Desigual nedir?

Desigual, 1984 yılında İsviçreli işadamı Thomas Meyer tarafından kurulmuş bir moda şirketidir. Şirketin merkezi Barselona, ​​İspanya’dadır. Desigual kadın, erkek ve çocuk giyim ve aksesuarları tasarlar ve pazarlar. Şirketin kıyafetleri renkli, eklektik tarzıyla tanınır. En son Desigual indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Desigual, geleneksel modaya bir alternatif sunmak amacıyla kuruldu. Şirketin felsefesi, herkesin benzersiz olduğu ve bireyselliklerini giyim seçimleriyle ifade etmeyi hak ettiği inancına dayanmaktadır. Desigual’ın tasarımları, her bir giysi parçasının benzersiz ve piyasadaki diğer her şeyden farklı olmasıyla bu inancı yansıtmayı amaçlıyor.

Modaya alışılmadık yaklaşımına rağmen Desigual, küresel bir marka oluşturmayı başardı. Şirketin dünya çapında 100’den fazla ülkede 2.000’den fazla mağazası bulunmaktadır. Kendi fiziksel mağazalarına ek olarak, Desigual’ın ürünleri bağımsız perakendeciler ağı aracılığıyla da temin edilebilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın