İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Desigual İndirim Kodu

Tüm Ürünlerde %50 İndirim
Desigual giysi, ayakkabı ve aksesuarları ile kendinizi canlı renkler ve desenlerle ifade edin! Şimdi alışveriş yapın ve özel Desigual indirim kodu tekliflerimizle büyük tasarruf edin.
0 / 5 0

Puan:

Desigual'da Tüm Ürünlerde %50 İndirim Fırsatı

Yeni kadın, erkek ve çocuk moda koleksiyonları için Desigual'ın resmi web sitesinden alışveriş yapın ❤. Türkiye'ye ücretsiz kargo fırsatı

İndirimi Yakala
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Desigual nedir?

Desigual, 1984 yılında İsviçreli işadamı Thomas Meyer tarafından kurulmuş bir moda şirketidir. Şirketin merkezi Barselona, ​​İspanya’dadır. Desigual kadın, erkek ve çocuk giyim ve aksesuarları tasarlar ve pazarlar. Şirketin kıyafetleri renkli, eklektik tarzıyla tanınır. En son Desigual indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Desigual, geleneksel modaya bir alternatif sunmak amacıyla kuruldu. Şirketin felsefesi, herkesin benzersiz olduğu ve bireyselliklerini giyim seçimleriyle ifade etmeyi hak ettiği inancına dayanmaktadır. Desigual’ın tasarımları, her bir giysi parçasının benzersiz ve piyasadaki diğer her şeyden farklı olmasıyla bu inancı yansıtmayı amaçlıyor.

Modaya alışılmadık yaklaşımına rağmen Desigual, küresel bir marka oluşturmayı başardı. Şirketin dünya çapında 100’den fazla ülkede 2.000’den fazla mağazası bulunmaktadır. Kendi fiziksel mağazalarına ek olarak, Desigual’ın ürünleri bağımsız perakendeciler ağı aracılığıyla da temin edilebilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!