En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

DeFacto

DeFacto indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markalarından biri olan DeFacto, ilk mağazasını 2005 yılında açmıştır ve Türkiye’de giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. DeFacto ile kadın ve erkek modasında Akdeniz esintileri! Sen de hemen rahat giyimin öncüsü DeFactoya tıkla ve online alışverişin keyfine var!

DeFacto’da 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 TL indirim indirim kodu
DeFacto’da 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 80 TL indirim indirim kodu
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Deneyimli tasarımcı ekibi ve iş ortaklıkları ile ekonomik ve kaliteli ürünler sunan DeFacto, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımlara yer vermeyi başarmıştır. DeFacto, yaratıcı pazarlama stratejileri ve inovasyon perspektifi açısından önemli katma değer sağlayan tasarım ofisi ile bulunduğu ülkelerde uygun bir tasarım hazırlama fırsatı bulmuştur. Kısa sürede kazanılan tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’yu dış pazarlara açılma konusunda cesaretlendirmiştir. Kurulduğu günden bu yana global bir moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da ilk yurtdışı mağazasını açmıştır. DeFacto, 2017 Mali Yılı’nı 22 farklı mağazada 447 mağaza ile kapattı.

Bu yıl DeFacto iki yeni pazara girdi ve şu anda 24 farklı pazarda faaliyet gösteriyor: Türkiye, Kazakistan, Irak, Mısır, Beyaz Rusya, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, Rusya, Pakistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan , Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Tunus, Malezya, Moldova ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti.

Şu anda DeFacto’nun 330 yurt içi, 134 yurt dışı ve franchise mağazası olmak üzere toplam 464 mağaza bulunuyor. Her mağaza için ev sahibi ülkenin kültürüne ve yaşam tarzına uygun özel bir koleksiyon hazırlanır. Tasarım ürünlerinin yanı sıra inovasyon ve Ar-Ge yatırımları ile DeFacto Inova ve DeFacto eco gibi ürün grupları, inovasyon ve geri dönüşüm alanında müşterilerine farklılaştırılmış ürünler sunmaktadır. DeFacto, ulaşılabilir moda endüstrisinin en önemli oyuncularından biri olarak gelecekte de var olmaya devam edecek.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.