DeFacto

Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markalarından biri olan DeFacto, ilk mağazasını 2005 yılında açmıştır ve Türkiye’de giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. DeFacto ile kadın ve erkek modasında Akdeniz esintileri! Sen de hemen rahat giyimin öncüsü DeFactoya tıkla ve online alışverişin keyfine var!

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Deneyimli tasarımcı ekibi ve iş ortaklıkları ile ekonomik ve kaliteli ürünler sunan DeFacto, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımlara yer vermeyi başarmıştır. DeFacto, yaratıcı pazarlama stratejileri ve inovasyon perspektifi açısından önemli katma değer sağlayan tasarım ofisi ile bulunduğu ülkelerde uygun bir tasarım hazırlama fırsatı bulmuştur. Kısa sürede kazanılan tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi, DeFacto’yu dış pazarlara açılma konusunda cesaretlendirmiştir. Kurulduğu günden bu yana global bir moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da ilk yurtdışı mağazasını açmıştır. DeFacto, 2017 Mali Yılı’nı 22 farklı mağazada 447 mağaza ile kapattı.

Bu yıl DeFacto iki yeni pazara girdi ve şu anda 24 farklı pazarda faaliyet gösteriyor: Türkiye, Kazakistan, Irak, Mısır, Beyaz Rusya, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, Rusya, Pakistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan , Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Tunus, Malezya, Moldova ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti.

Şu anda DeFacto’nun 330 yurt içi, 134 yurt dışı ve franchise mağazası olmak üzere toplam 464 mağaza bulunuyor. Her mağaza için ev sahibi ülkenin kültürüne ve yaşam tarzına uygun özel bir koleksiyon hazırlanır. Tasarım ürünlerinin yanı sıra inovasyon ve Ar-Ge yatırımları ile DeFacto Inova ve DeFacto eco gibi ürün grupları, inovasyon ve geri dönüşüm alanında müşterilerine farklılaştırılmış ürünler sunmaktadır. DeFacto, ulaşılabilir moda endüstrisinin en önemli oyuncularından biri olarak gelecekte de var olmaya devam edecek.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply