Deezer

Deezer indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Deezer, dünya çapında aylık 16 milyon aktif kullanıcıyı 73 milyon şarkıyla bağlar. Türkiye dahil dünya çapında 180’den fazla ülkede faaliyette olan Deezer, herhangi bir cihazda en büyük ve en çeşitli küresel müzik akışı kataloglarından birine anında erişim sağlar. Deezer, tüm eski favorilerinizin ve yeni önerilerin sürekli değişen tek bir akışta benzersiz bir karışımı olan Flow özelliğine sahip tek müzik akışı hizmetidir. Sezgisel, tescilli bir algoritmaya dayanan ve müziği seven insanlar tarafından oluşturulan, size özel yeni keşiflerle tüm müziğinizi arka arkaya dinleyebileceğiniz tek yer. Deezer, akıllı telefon, tablet, PC, dizüstü bilgisayar, ev ses sistemi, bağlı araba veya akıllı TV dahil olmak üzere en sevdiğiniz cihazda kullanılabilir.

Deezer aboneliklerinizde % 50 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal...Devamını Gör

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal hali. Üstelik ücretsiz! Sen de hemen Tosla’yı indir ve toslamaya başla! Günün hangi saati olursa olsun arkadaşlarına para gönder ya da onlardan para iste. En sevdiğin uygulamalardan, internetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yap. En eğlenceli notları sen yaz, arkadaşlarınla yaşa, arkadaşlarınla paylaş! Sana özel kampanyalarımızı da takip etmeyi unutma!

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply