İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Dagi İndirim Kodu

%50'ye Varan İndirim
Bu harika teklifi kaçırmayın - en kaliteli iç giyimde harika fırsatlar ve indirimler almak için Dagi indirim kodumuzu kullanın. Şimdi alışveriş yapın ve tasarruf edin!
0 / 5 0

Puan:

Dagi sezon ürünlerinde %50'ye varan indirim

Kadın/Erkek iç giyim, ev uyku ve plaj giyimde renk, desen, çeşit, kalite, rahatlık ve konforu ön planda tutan Türkiye'nin lider markası Dagi.

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Dagi nedir?

Dagi, 1984 yılından beri Türkiye’de hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. Daha ilk mağazasıyla bile Türkiye’nin önde gelen iç giyim ve moda sektörü markaları arasında yer almıştır. En güncel Dagi indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Dagi ilk mağazasını 1989 yılında Şişli’de, ilk AVM mağazasını ise Akmerkez’de açtı. Ardından Dagi, Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında mağaza sayısını her geçen gün artırdı. Dagi, yatırım planları ile hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümesini sürdürüyor.

Dagi deneyimli ekibi ile kaliteli ve trendy tasarımlar üretmektedir. 2004 yılında Dagi önemli bir değişim sürecine girdi. İlk yenilik logosundaki değişiklikle başladı. Ardından Dagi, Türkiye’nin birçok ilinde mağaza sayısını artırarak büyümeye ve gelişmeye devam etti. 2004 yılındaki değişimin ardından Dagi, tüm ürün gamını yeniden tasarladı. Dagi, ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeleri değiştirdi.

Türkiye’de üretilen en iyi kumaşları kullanan Dagi, güncel tasarımlarıyla fark yarattı. Bu da tüketicinin dayanıklı, farklı ve kaliteli kumaş algısının güçlenmesine katkı sağlamıştır. Tüm segmentlerin ihtiyaçlarına odaklanan Dagi, modaya uygun renkleri, desenleri, çeşitliliği ve kaliteyi bünyesinde barındıran bir anlayış benimsemiştir.

Dagi, koleksiyonlarının yenilenmesi sürecinde kadın/erkek iç giyim, ev ve pijama, plaj giyim ve çorap üretimi yapan güçlü bir firma haline gelmiştir. Dagi, konforu ön planda tutan tasarımları sayesinde tüketicilerin tercih listesinde ilk sıralardaki yerini hiçbir zaman kaybetmedi. Dagi, tüketicinin beğenisinin yanı sıra saygısını da kazandı.

Ülkemizde çok az sayıda tekstil üreticisinin kullandığı yenilikçi bir teknoloji ile doğal kumaşlardan iç giyim, ev ve pijama ürünlerini üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Dagi, yeni veya önemli ölçüde değiştirilmiş kumaş içerikleri ile çevreye zararlı atıkların geri dönüşümüne katkıda bulunan, çevre dostu ve sürdürülebilir olmayı amaçlayan yeni işbirlikleri geliştirdi. Gelecekteki hedefi, iç giyim sektöründeki konumunu ve ev, uyku ve plaj giyimi pazarındaki varlığını güçlendirmektir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!