Dagi indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Dagi’de Iç Çamaşır Ürünlerinde Net % 50 Indirim Fırsatı
KAMPANYA
Dagi’de iç çamaşır ürünlerinde net % 50 indirim fırsatı

Dagi nedir?

Dagi, 1984 yılından beri Türkiye’de hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. Daha ilk mağazasıyla bile Türkiye’nin önde gelen iç giyim ve moda sektörü markaları arasında yer almıştır. En güncel Dagi indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Dagi ilk mağazasını 1989 yılında Şişli’de, ilk AVM mağazasını ise Akmerkez’de açtı. Ardından Dagi, Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında mağaza sayısını her geçen gün artırdı. Dagi, yatırım planları ile hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümesini sürdürüyor.

Dagi deneyimli ekibi ile kaliteli ve trendy tasarımlar üretmektedir. 2004 yılında Dagi önemli bir değişim sürecine girdi. İlk yenilik logosundaki değişiklikle başladı. Ardından Dagi, Türkiye’nin birçok ilinde mağaza sayısını artırarak büyümeye ve gelişmeye devam etti. 2004 yılındaki değişimin ardından Dagi, tüm ürün gamını yeniden tasarladı. Dagi, ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeleri değiştirdi.

Türkiye’de üretilen en iyi kumaşları kullanan Dagi, güncel tasarımlarıyla fark yarattı. Bu da tüketicinin dayanıklı, farklı ve kaliteli kumaş algısının güçlenmesine katkı sağlamıştır. Tüm segmentlerin ihtiyaçlarına odaklanan Dagi, modaya uygun renkleri, desenleri, çeşitliliği ve kaliteyi bünyesinde barındıran bir anlayış benimsemiştir.

Dagi, koleksiyonlarının yenilenmesi sürecinde kadın/erkek iç giyim, ev ve pijama, plaj giyim ve çorap üretimi yapan güçlü bir firma haline gelmiştir. Dagi, konforu ön planda tutan tasarımları sayesinde tüketicilerin tercih listesinde ilk sıralardaki yerini hiçbir zaman kaybetmedi. Dagi, tüketicinin beğenisinin yanı sıra saygısını da kazandı.

Ülkemizde çok az sayıda tekstil üreticisinin kullandığı yenilikçi bir teknoloji ile doğal kumaşlardan iç giyim, ev ve pijama ürünlerini üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Dagi, yeni veya önemli ölçüde değiştirilmiş kumaş içerikleri ile çevreye zararlı atıkların geri dönüşümüne katkıda bulunan, çevre dostu ve sürdürülebilir olmayı amaçlayan yeni işbirlikleri geliştirdi. Gelecekteki hedefi, iç giyim sektöründeki konumunu ve ev, uyku ve plaj giyimi pazarındaki varlığını güçlendirmektir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın