CyberGhost VPN kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Cyberghost Vpn’de % 80’In Üzerinde Tasarruf Sağlayan 2 Yıllık Planı Alanlara Dört Ay Ekstra Ücretsiz
CyberGhost VPN’de % 80’in üzerinde tasarruf sağlayan 2 yıllık planı alanlara DÖRT ay ekstra ücretsiz

CyberGhost VPN nedir?

CyberGhost VPN, kullanıcılarının internette gizlilik ve güvenlikle gezinmesine olanak tanıyan bir Sanal Özel Ağ (VPN) hizmet sağlayıcısıdır. En yeni Cyberghost VPN kupon kodu ve en son para tasarrufu sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi VPN Uygulamaları: Ücretli ve Ücretsiz Alternatifler

CyberGhost, kullanıcılarına çevrimiçi hayatlarını kolaylaştırmak için sıfır günlük politikası gibi bir dizi özellik sunar; bu, şirketin herhangi bir kullanıcı etkinliği günlüğü tutmadığı ve siber suçluların kullanıcı etkinliğini bireysel hesaplara kadar takip etmekte zorlanacağı anlamına gelir.

Ek olarak gerçek IP adresinizi gizleyen bir Gizlilik Modu ve VPN bağlantısı kesilirse cihazınızın ele geçirilmesini engelleyen otomatik bir kapatma anahtarı da sunuyorlar.

CyberGhost ayrıca 60 farklı ülkede sunuculara sahiptir ve bu da kullanıcıların kendilerine yakın olanı bulmasını mümkün kılar. Son olarak şirket, bir reklam engelleyici ve bir anti-virüs uzantısı gibi bir dizi eklenti de sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın