Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Crocs İndirim Kodu

Mükemmel Crocs çiftini mi arıyorsunuz? Çevrimiçi alışveriş yapın ve bugün satın alma işleminizde indirim almak için özel Crocs indirim kodumuzu kullanın!
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Bütçenize Uygun Moda & Giyim Kampanyaları ve İndirim Kodları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!

İndirimleri Keşfet

Crocs nedir?

Crocs, tipik olarak kauçuk veya sentetik malzemelerden yapılan bir ayakkabı türüdür. Kaymaz ve giyilmesi rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Crocs genellikle sağlık hizmetlerinde veya uzun süre ayakta durmaları gereken diğer mesleklerde çalışan kişiler tarafından giyilir. En son Crocs promosyon koduCrocs indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Crocs, Inc., 2002 yılında Scott Seamans, Lyndon “Duke” Hanson ve George Boedecker, Jr. tarafından kurulmuş bir ayakkabı şirketidir. Şirket erkekler, kadınlar ve çocuklar için günlük ayakkabılar konusunda uzmanlaşmıştır. Crocs başlangıçta bir köpük terlik üreticisi olarak kuruldu, ancak o zamandan beri ürün yelpazesini sandaletler, düz ayakkabılar, spor ayakkabılar ve botları içerecek şekilde genişletti.

Crocs ayakkabılar, benzersiz stilinin yanı sıra rahatlığı ve dayanıklılığıyla da bilinir. Ayakkabılar, rahat ve kolay giyilmelerini sağlayan Croslite adı verilen hafif bir malzemeden yapılmıştır. Crocs ayakkabılar çeşitli renk ve stillerde mevcuttur ve tılsımlar ve diğer aksesuarlarla kişiselleştirilebilir.

Crocs, hem ünlüler hem de sıradan insanlar arasında popüler bir marka haline geldi. 2006 yılında Crocs, Fortune dergisi tarafından “Çalışılacak En İyi 100 Şirket” arasında gösterildi. Bugün Crocs, dünya çapında 3.000’den fazla çalışanı olan küresel bir şirkettir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 225

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir