Crocs indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Crocs Online Mağazasında 350 ₺ Üstü Alışverişlerinizde Geçerli Ücretsiz Kargo Fırsatı
Crocs online mağazasında 350 ₺ üstü alışverişlerinizde geçerli ücretsiz kargo fırsatı

Crocs nedir?

Crocs, tipik olarak kauçuk veya sentetik malzemelerden yapılan bir ayakkabı türüdür. Kaymaz ve giyilmesi rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Crocs genellikle sağlık hizmetlerinde veya uzun süre ayakta durmaları gereken diğer mesleklerde çalışan kişiler tarafından giyilir. En son Crocs promosyon koduCrocs indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Crocs, Inc., 2002 yılında Scott Seamans, Lyndon “Duke” Hanson ve George Boedecker, Jr. tarafından kurulmuş bir ayakkabı şirketidir. Şirket erkekler, kadınlar ve çocuklar için günlük ayakkabılar konusunda uzmanlaşmıştır. Crocs başlangıçta bir köpük terlik üreticisi olarak kuruldu, ancak o zamandan beri ürün yelpazesini sandaletler, düz ayakkabılar, spor ayakkabılar ve botları içerecek şekilde genişletti.

Crocs ayakkabılar, benzersiz stilinin yanı sıra rahatlığı ve dayanıklılığıyla da bilinir. Ayakkabılar, rahat ve kolay giyilmelerini sağlayan Croslite adı verilen hafif bir malzemeden yapılmıştır. Crocs ayakkabılar çeşitli renk ve stillerde mevcuttur ve tılsımlar ve diğer aksesuarlarla kişiselleştirilebilir.

Crocs, hem ünlüler hem de sıradan insanlar arasında popüler bir marka haline geldi. 2006 yılında Crocs, Fortune dergisi tarafından “Çalışılacak En İyi 100 Şirket” arasında gösterildi. Bugün Crocs, dünya çapında 3.000’den fazla çalışanı olan küresel bir şirkettir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın