Coursera indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Coursera Plus Ile Kursları 7 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı
Coursera Plus ile kursları 7 gün ücretsiz deneme fırsatı

Coursera, dünyanın en iyi online eğitimi platformudur...Devamını Gör

Coursera, dünyanın en iyi online eğitimi platformudur. Dünyanın dört bir yanından 40 milyondan fazla öğrenci; Yale, Stanford, Duke gibi en iyi üniversiteler ve Google ve IBM gibi en iyi şirketler tarafından sunulan özel kursları almak için Coursera'yı tercih ediyor.

Daha Az Göster

Coursera nedir?

Coursera, en iyi üniversitelerden ve kuruluşlardan kurslar sunan çevrimiçi bir öğrenme platformudur. Kurslar esnektir ve sizin zamanınıza ayak uydurur. En son Coursera indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Coursera, işletme ve bilgisayar bilimlerinden beşeri bilimler ve sosyal bilimlere kadar çok çeşitli kurslar sunmaktadır. İlginizi çeken bir kursu bulmak için kurs kataloğuna göz atabilirsiniz. Bir kurs bulduğunuzda, kaydolabilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Coursera’daki kurslar, en iyi üniversitelerden dünyaca ünlü profesörler tarafından verilmektedir. Alanının en iyilerinden öğrenme ve kariyerinize veya kişisel yaşamınıza uygulayabileceğiniz değerli bilgiler edinme fırsatına sahip olacaksınız.

İster yeni bir şeyler öğrenmek ister mevcut becerilerinizi tazelemek isteyin, Coursera Plus’ta size uygun bir kurs vardır. Peki ne bekliyorsun? Bugün öğrenmeye başlayın!

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın