Costa Coffee davet kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Costa Coffee Nedir?

Costa Coffee, Türkiye dahil 31 ülkede 3.400’den fazla mağazası bulunan İngiltere kökenli bir kahve dükkanı zinciridir. Aynı zamanda Starbucks’tan sonra da dünyanın en büyük ikinci kahve zinciridir. En güncel Costa Coffee davet kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sıcak ve soğuk içecekler, hamur işleri ve diğer yiyecekler dahil olmak üzere Costa Coffee‘nin sunduğu birçok ürün var. Kahvenin yanı sıra çay, sıcak çikolata ve diğer içecekleri de sunmaktadır. Ayrıca buzlu kahveler, frappeler ve kapuçinolar dahil olmak üzere Costa kahvenizin tadını çıkarmanın birçok farklı yolu vardır. İçeceklerden biraz daha önemli bir şey istiyorsanız, Costa’da kahvaltı sandviçleri, dürümler, salatalar ve çorbalar da sipariş edebilirsiniz.

İnsanlar Costa Coffee’yi birçok nedenden dolayı severler. Kahve, yüksek kalitede tutarlı, fiyatlar makul ve Costa Kahve dükkanlarındaki atmosfer rahatlatıcı ve rahattır. Costa Coffee ayrıca çok çeşitli sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra atıştırmalıklar ve hamur işleri sunmaktadır, bu nedenle Costa Coffee’de damak zevkinize uygun bir şey bulacaksınız.

1971 yılında Sergio ve Bruno Costa kardeşler tarafından yiyecek ve içecek servislerine ve restoranlara kavrulmuş kahve tedarik eden bir toptan satış işi başlatıldı. 1978’de Londra’da Vauxhall Bridge Yolu üzerinde bir Costa kahve dükkanı açıldı. Şirket, 1980’lerde ve 1990’larda hızla büyüyerek ülke çapında yeni mağazalar açtı.

Premier Inn ve Beefeater Grill’in de sahibi olan büyük bir Birleşik Krallık konaklama şirketi olan Whitbread plc, 1995 yılında Costa Coffee’yi satın aldı. Costa Coffee, Whitbread’in mülkiyeti altında 2009’da 1.393 ve 2018’de 2.467 mağaza ile hem yurtiçinde hem de uluslararası alanda büyümeye devam etti.

Bugün Costa Coffee, her gün milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir ve sürdürülebilir uygulamalara ve faaliyet gösterdiği topluluklara geri vermeye kendini adamıştır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.