Corendon Airlines indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Corendon Airlines Hakkında

Corendon Airlines, merkezi Antalya/Amsterdam’da bulunan ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki noktalara uçuşlar gerçekleştiren bir Türk/Hollanda havayolu şirketidir. 2002 yılında kuruldu ve şu anda 30’dan fazla uçağa hizmet verecek şekilde büyüdü. Düşük ücretler ve mükemmel hizmet ile Corendon Airlines, mükemmelliğiyle ün kazanmıştır. En son Corendon Airlines indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Corendon Airlines’ın mükemmel bir üne sahip olduğuna ve belki de ülkedeki en iyi düşük maliyetli havayolu olduğuna şüphe yok. Düşük ücretleri, popülaritesinin nedenlerinden sadece bir tanesidir. Düşük fiyatlarına ek olarak, şirketin müşteri hizmetleri rakipsizdir.

Corendon Group’un bir üyesi olan Corendon Airlines, tur operatörü Corendon Dutch Airlines ve tatil sağlayıcısı Corendon Vacations’ı da içeren Corendon Group’un bir üyesidir. Corendon Airlines, Türkiye ve Avrupa’nın yanı sıra Orta Doğu ve Afrika’da 60’tan fazla noktaya uçuş sunuyor.

Corendon Airlines, Türk Hava Yolları ile ortak uçuş anlaşması kapsamında tüm yolcularına ücretsiz bagaj hakkı ve tüm uçuşlarda ücretsiz ikram ve yemekler sunmaktadır. Havayolu, yolcularına güvenli ve konforlu bir uçuş deneyimi sunmanın yanı sıra, modern bir uçak filosuna ve uçağın işletilmesinde kullanılan en son teknolojilere sahiptir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın