Converse indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Converse’te Seçili Ürünlerde Geçerli % 25’Lik Sezon Indirimini Kaçırmayın
Converse’te seçili ürünlerde geçerli % 25’lik sezon indirimini kaçırmayın

Converse Hakkında

Converse, ABD’de ayakkabı ve diğer giysileri tasarlayan, üreten ve dağıtan bir ayakkabı markasıdır. Ürün yelpazesinin bir parçası olarak, satın alınabilecek çeşitli ayakkabı stillerine sahiptirler. En son Converse indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Converse, 1908 yılında Marquis Mills Converse tarafından kuruldu ve genel merkezi Boston, Massachusetts’te bulunuyor. Spor ayakkabı, bot ve sandaletlerin yanı sıra tişört, ceket, şapka ve sırt çantası gibi giyim eşyaları da var.

En çok 1917’de piyasaya sürülen Chuck Taylor All-Star spor ayakkabılarıyla tanınır. Ayakkabı, günümüzde her türden insan arasındaki popüler olsa da başlangıçta basketbolcular için tasarlandı.

Converse, kendi ürünlerine ek olarak, markasını diğer şirketlere de lisanslamaktadır. Bu şirketler Converse adı altında satılan ancak Converse tarafından üretilmeyen ürünler üretir. Bu ürünlere örnek olarak cüzdanlar, sırt çantaları ve anahtar zincirleri verilebilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın