CoinGate promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Sadece Kuponigo'da!
Coingate Ile Dünyaca Ünlü Markalardan, Dijital Oyunlardan Ya Da Programlardan Alacağınız Hediye Kartlarında Geçerli Indirim Kodu
KUPON KODU
CoinGate ile dünyaca ünlü markalardan, dijital oyunlardan ya da programlardan alacağınız hediye kartlarında geçerli indirim kodu

Coingate ile dünyaca ünlü markalardan, dijital oyunlardan ya da...Devamını Gör

Coingate ile dünyaca ünlü markalardan, dijital oyunlardan ya da programlardan promosyon indirimlerini kullanarak Bitcoin ve diğer kripto ile hediye kartları satın alın! Amazon, eBay ve diğerlerinden e-hediye kartları satın almak için Bitcoin ve diğer sanal para birimlerini harcayın. Henüz bir kripto paranız yoksa bu içeriğimize göz atın.

Daha Az Göster

CoinGate nedir?

CoinGate, tüccarların üçüncü taraf bir işlemci kullanmadan kripto para birimi ödemelerini kabul etmelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir ödeme ağ geçididir. Bunun yanı sıra, kriptolarla satın alınabilecek kapsamlı bir hediye kartı envanteri gibi ek hizmetler de sunuyorlar. En son CoinGate promosyon kodu ve en son para tasarrufu sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

CoinGate ile tüccarlar, üçüncü taraf bir işlemciye ihtiyaç duymadan kripto para birimi ödemelerini kabul edebilir. Buna ek olarak CoinGate, işletmelerin fiziksel konumlarında kripto para ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir Satış Noktası (POS) uygulaması sunar.

2014 yılında şirketi kuran iki ana şirket sahibi var: Dmitrijus Borisenka ve Virgis Daugela. Litvanya, Vilnius’ta kuruldu ve genel merkezi oradadır.

Şirket, dünya genelinde kripto para birimlerinin benimsenmesini artırma misyonunun bir parçası olarak, hem tüccarların hem de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan erişilebilir, kullanışlı ve müşteri odaklı güvenilir bir ödeme altyapısı sağlamayı amaçlamaktadır. 

Kripto para birimlerini bir ödeme şekli olarak kabul etmenin kolay yolu, her işletme sahibinin kullanabileceği basit entegrasyonlarından birini kullanmaktır. Aslında, çözümleriyle işletme sahipleri, kapsamlı teknik bilgiye ihtiyaç duymadan ve döviz kurundaki oynaklığa maruz kalmadan kripto paraları bir ödeme şekli olarak kabul edebilecekler. 

Tüccarlar, ödemelerini ister kripto para olarak cüzdanlarına, ister banka hesaplarına fiat olarak seçtikleri para biriminde, ister kripto para olsun, ister kripto para olsun, %1 ücret karşılığında alabilecekler. fiat. Ayrıca CoinGate, tüccarların USD, EUR, GBP ve diğerleri ile diğerlerini içeren fiat para birimlerinde ödemeleri işlemesine olanak tanır.

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı şirketlere bir dizi entegrasyon aracı sunarlar. Sadelik arayanlar için, e-ticaret platformları için hazır entegrasyonlar ve faturalama çözümleri, güçlü ve tamamen özelleştirilebilir bir API, ödeme düğmelerinin yanı sıra işini kolaylaştırmak isteyenler için Web-POS ve mobil uygulamalar sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın