Abone Olun & Tasarruf Edin

Cloudways Kupon Kodu,cloudways,cloudways apps,cloudways nedir,cloudways support,cloudways coupon code,cloudways promo code,cloudways discount code,cloudways hosting,cloudways free trial,cloudways pricing
Hosting Planlarında %40 İndirim

Cloudways Kupon Kodu

Cloudways Kupon Kodu ile önümüzdeki 4 ay için %40 indirim alabilirsiniz. Cloudways Yönetilen Barındırma, KOBİ'ler için en iyisidir.


Kupon Kodu

Cloudways Kupon Kodu ile 4 ay boyunca %40 indirimli hosting

Cloudways, KOBİ'ler için Yönetilen Barındırmada 1 numaradır. Cloudways Managed Hosting ile yüksek performans, güvenilirlik ve güvenlik elde edin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Cloudways Kupon Kodu ile İlk ay için %20 indirim

Cloudways, KOBİ'ler için Yönetilen Barındırmada 1 numaradır. Cloudways Managed Hosting ile yüksek performans, güvenilirlik ve güvenlik elde edin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Cloudways Kupon Kodu ile 3 ay boyunca %20 indirimli hosting

Cloudways, KOBİ'ler için Yönetilen Barındırmada 1 numaradır. Cloudways Managed Hosting ile yüksek performans, güvenilirlik ve güvenlik elde edin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Cloudways Kupon Kodu ile 3 ay boyunca %10 indirim

Cloudways, KOBİ'ler için Yönetilen Barındırmada 1 numaradır. Cloudways Managed Hosting ile yüksek performans, güvenilirlik ve güvenlik elde edin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Cloudways Hosting Hakkında

Cloudways by DigitalOcean, AWS, Google Cloud ve DigitalOcean gibi üst düzey sağlayıcılardan yönetilen bulut sunucuları sağlayarak barındırmayı bir sonraki seviyeye taşır. Bu, web sitenizin veya uygulamanızın son derece ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı üzerinde çalışmasını sağlayarak ışık hızında yükleme süreleri ve olağanüstü performans sağlar.

100.000’den fazla işletmeye hizmet veren güvenilir bir geçmişe sahip olan Cloudways, başarı hikayenizi zahmetsizce oluşturmanıza olanak tanır. Cloudways, basit bir yönetilen bulut barındırma platformu sağlayarak size zaman ve para kazandırır. Buna ek olarak, inanılmaz bir performans ve sektörde eşsiz bir değer sunar.

Bu tamamen optimize edilmiş yığın, yerleşik gelişmiş önbellek ve CDN ile birlikte, web sitenizin veya uygulamanızın tam potansiyelini ortaya çıkarır ve işiniz veya kişisel projeleriniz için somut sonuçlar sağlayan en yüksek performansla sonuçlanır. Cloudways hosting ile yavaş yükleme sürelerine veda edin ve sorunsuz kullanıcı deneyimlerine merhaba deyin.

Cloudways hosting ile çok çeşitli popüler uygulamalar arasından seçim yapabilir ve bunları en iyi bulut hosting sağlayıcıları ile kolayca barındırabilirsiniz. Ayrıca, yoğun trafiği karşılamak için sunucularınızı ölçeklendirmek, kullanışlı tek tıklama çözümleri ile kolaydır. Web sitenizi veya uygulamanızı maksimum performans için optimize ederken Cloudways’in basitliğinin ve esnekliğinin keyfini çıkarın.

Cloudways, 7/24 destek, birinci sınıf sunucu güvenliği ve %99,99 çalışma süresi garantisi ile yerleşik güvenilirlik sunar. Cloudways hosting ile web sitelerinizin her zaman korunduğunu bilerek içiniz rahat olabilir. Özel destek ekibi her türlü sorunu derhal ele alacaktır.

Cloudways.com’dan hosting, başarılı bir çevrimiçi işletme başlatmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayarak sektörün en iyi maliyet-performans değerine sahiptir. Sağlam altyapıyı, kullanıcı dostu özellikleri ve benzersiz desteği bankayı zorlamadan deneyimleyin.

Cloudways Özellikleri ve Araçları

Cloudways, barındırma deneyiminizi optimize etmek için çok çeşitli özellikler sunar. Kullanımı kolay FTP erişiminden verimli alan adı yönetimine kadar Cloudways sizi korur. Sezgisel kontrol paneli, birden fazla web sitesini zahmetsizce yönetmenizi sağlayarak geliştiriciler ve işletmeler için tercih edilen bir seçim haline getirir.

Cloudways, Google Kubernetes Otomatik Ölçeklendirme ve Yük Dengeleyicilerden yararlanarak tam olarak yönetilen bir deneyim sunar. Bu, web sitenizin veya uygulamanızın performans sorunları olmadan yüksek trafiği kaldırabilmesini sağlar.

Ayrıca Cloudways, web sitenizin güvenliğini ve performansını artırmanıza olanak tanıyan ücretsiz Cloudflare Enterprise entegrasyonu sunar. Erişilebilir Object Cache Pro özelliği ile web sitenizin yükleme sürelerini optimize edebilir ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz.

Ve değişiklikleri veya güncellemeleri yayına almadan önce test etmeniz gerekiyorsa, Cloudways ücretsiz bir tek tıklamayla hazırlama özelliği sunar. Bu size canlı sitenizi etkilemeden deneme yapma esnekliği sağlar.

Cloudways Eklentileri

Cloudways, barındırma deneyiminizi daha da geliştirmek için çeşitli eklentiler ve entegrasyonlar sağlar. Daha fazla depolama kapasitesi için blok depolamaya, optimize edilmiş WordPress önbelleğe alma için Breeze’e veya küresel içerik dağıtımı için CDN’e ihtiyacınız olsun, Cloudways sorunsuz entegrasyon ve yapılandırma seçenekleri sunar.

Cloudways ile e-posta barındırma, DNS ve daha fazlası gibi çeşitli hizmetlere tek bir yerden erişebilirsiniz. Birden fazla hesabı yönetmenize veya ayrı faturalandırma konusunda endişelenmenize gerek yoktur – her şey Cloudways hesabınız altında rahatça faturalandırılır. Cloudways’in hepsi bir arada bulut kolaylığı ile barındırma deneyiminizi basitleştirin ve operasyonlarınızı kolaylaştırın.

Cloudways web sitesi güvenliğinin öneminin farkındadır. Platformları, kötü niyetli saldırılara karşı savunmak için yerleşik bot koruması ile donatılmıştır. Ayrıca, web sitesi hızını optimize etmek için bir önbellek eklentisi ve gelişmiş güvenlik önlemleri için Cloudways kupon kodu düzeyinde bir güvenlik duvarı sunarlar. Cloudways ile web sitenizin güvenliği emin ellerde.

Cloudways Otonom ve Yedeklemeler

Cloudways’in öne çıkan özelliği otomatik ölçeklendirme yeteneğidir. Sadece birkaç tıklama ile uygulamanızı trafik artışlarına göre kaynakları ölçeklendirecek şekilde otomatik olarak yapılandırabilir ve yoğun dönemlerde optimum performans sağlayabilirsiniz. Ayrıca Cloudways, verilerinizi korumak için düzenli yedeklemeler sunarak içinizin rahat olmasını sağlar.

Cloudways Otonom Tam Yönetilen WordPress Hosting, ölçeklenebilir ve verimli bir barındırma deneyimi sağlar. İşinizi büyütmeye odaklanmanıza izin vererek tüm teknik yönlerle ilgilenir. Otomatik kaynak ölçeklendirme ve düzenli yedeklemeler ile web sitenizin her zaman en iyi performansı göstereceğinden ve verilerinizin korunacağından emin olabilirsiniz. Hosting altyapınızı yönetmeye veda edin ve her şeyi Cloudways’in halletmesine izin verin.

Siz işinizi yürütmeye odaklanırken web siteniz Cloudways Autonomous Hosting tarafından ölçeklendirilecek ve yönetilecektir. Otomatik ölçeklendirme özelliği ile trafik artışlarına ve sunucu kesintilerine elveda diyebilirsiniz. Cloudways, web sitenizin yüksek düzeyde kullanılabilir kalmasını ve artan trafiği kesintisiz olarak kaldırabilmesini sağlayarak içinizin rahat olmasını ve sitenize daha fazla trafik çekmenizi sağlar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın