En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

CleanMyMac X

CleanMyMac X indir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

CleanMyMac X, Mac’inizi mükemmelleştirmek için hepsi bir arada bir pakettir. Megatonlarca çöpü temizler ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Tıpkı ilk günkü gibi. CleanMyMac X, Mac için düzinelerce optimizasyon aracının yerini alıyor. Siz ona kısaca bir macOS temizleyicisi, bir performans izleyicisi, bir kötü amaçlı yazılım temizleyicisi ve bir hayat kurtarıcısı diyebilirsiniz. MacPaw, olağanüstü tasarım ve kullanılabilirliğe sahip Mac yazılımı oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

macpaw logo

CleanMyMac X, ClearVPN, CleanMyPC ve Gemini 2 gibi popüler Macpaw uygulamalarında geçerli % 30 öğrenci indirimi fırsatı

EDUDYN396EBD33

Fırsat Detayları


MacPaw, olağanüstü tasarım ve kullanılabilirliğe sahip Mac yazılımı oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

CleanMyMac X, ClearVPN, CleanMyPC ve Gemini 2 gibi popüler Macpaw uygulamalarında geçerli % 30 öğrenci indirimi fırsatı

MacPaw, olağanüstü tasarım ve kullanılabilirliğe...Devamını Gör

MacPaw, olağanüstü tasarım ve kullanılabilirliğe sahip Mac yazılımı oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

CleanMyMac X, macOS’inizin her köşesinde gereksiz dosyaları kovalar. Eski önbellekler, bozuk indirmeler, günlükler ve gereksiz yerelleştirmeler gibi gereksiz dosyaları temizler. iTunes, Mail, Fotoğraflar’da gizlenen tonlarca dağınıklığı kaldırabilir ve hatta gigabaytlarca büyük gizli dosyaları bulabilirsiniz. CleanMyMac X’teki Mac temizleme araçları, ekstra ağırlığı saniyeler içinde azaltacaktır.

Mac’inizdeki sorunları düzeltmek saatler alabilir. Veya sadece bir tıklama. CleanMyMac X’i bu kadar erişilebilir ve bilgilendirici hale getirmek için fazladan bir yol kat edildi. Kolay çözümler sağlamak için yaratıldı: klasörler arasında gezinmek yok, uzun talimatlar yok. Bunun nedeni, Mac’inizi temizlemenin kolay olmasını sağlamak.

CleanMyMac X’te yerleşik olarak bulunan Güvenlik Veritabanı, önemli dosyalardan gereksiz dosyaları söyler. MacOS’unuzun yollarını bilir ve hiçbir şeyi sormadan asla silmez. CleanMyMac X’in akıllı Asistanı, düzenli disk temizlemelerinde size rehberlik edecek, hatta temizlemeniz gereken başka neler olduğunu da gösterecek.

Mac’iniz her durduğunda, güvenebileceğiniz bir dizi hızlandırma aracına sahip olursunuz: RAM’i boşaltmak, bakım komut dosyalarını çalıştırmak, Oturum Açma Öğelerini yönetmek, Aracıları Başlatmak ve Asılı Uygulamaları. Bunlar, sistem yükünüzü azaltacak ve maksimum performans için Mac’i ayarlayacaktır. Makineniz üretken olduğunda, siz de üretken olursunuz.

Mac’te virüs var mı? CleanMyMac X ile Mac temizlemeyi denerseniz sizinkinde değil. Kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımları, fidye yazılımları ve macOS’a özgü tüm yazılımlarla savaşır. Bir sorun bulunduğunda, uygulama sorunu hemen siler. Kötü amaçlı yazılım veritabanımızı düzenli olarak güncelliyoruz ve CleanMyMac X’in Koruma modülü her zaman arkanızda.

Mac hayatınızı daha düzenli hale getirmek için harika bir Uninstaller ve Updater ikilisine sahip olursunuz. İlki, gereksiz uygulamaları tamamen kaldırır ve ikincisi, tüm yazılımlarınızı anında günceller. Kötü uygulamalar kaybolur ve yenileri her zaman zamanında gelir. Bu, yazılım çakışmalarını çözmeye yardımcı olur ve Mac’inizi sonsuza kadar genç tutar.

CleanMyMac X’in binlerce saatlik deneyimi var ve o saatler sizi kurtarıyor. Örneğin, Smart Scan aynı anda üç iş yapar: temizler, korur ve Mac’inizi hızlandırır. CleanMyMac X’e bir şans verin ve onsuz nasıl başardığınızı merak etmeye hazırlanın.

Bu içerikler ilginizi çekebilir