Cinemo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Cinemo Hakkında

Cinemo, en iyi ses ve görüntü kalitesi arayan sinemaseverler için en kaliteli film izleme deneyimini yaşatan bir sinema salonu kompleksidir. En güncel Cinemo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

VIP salonları, konforlu koltukları, sinema salonlarının hava kalitesini artıran klimaları ve temiz hava sistemleriyle izleyicilerin keyifle filmleri izlemesini sağlıyor.

Geçmişin kültürüne sahip çıkan ve yarının sinemasına yeni bir vizyon kazandırma anlayışına sahip Cinemo; Beyoğlu Emek Sineması Sahnesi’ndeki 9 salonu ve Zeytinburnu Fişekhane‘deki beş salonuyla birlikte hizmet veriyor. Toplamda 2000 misafir ağırlayabilen 11 salonu bulunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın