En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Cinemaximum

Cinemaximum indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Cinemaximum’un çatı şirketi CGV Mars Sinema Grubu; 2001 yılında teknoloji ve konforu beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışıyla birleştirerek Türkiye’de farklı ve benzersiz bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur. CGV Mars Sinema Grubu, sunduğu hizmetler ve teknolojik gelişmeler sayesinde 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği UNIC (Uluslararası Sinema Birliği) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu Ödülü”ne layık görülmüştür. 36 ilde yaklaşık 848 sinema salonu ve 97 sinema işletmesi ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden şirket, bu yenilikleri diğerlerinden önce getirerek misafirlerine maksimum sinema deneyimi yaşatıyor. Bu tutkuyla CGV Mars, Türkiye’de dijital dönüşümü tamamlayarak tüm görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri oldu. Türkiye’deki tüm IMAX sinema salonlarının sahibi olarak Türkiye, CGV Mars Sinema Grubu, 4DX teknolojisini Kasım 2015’te Türk izleyicisiyle buluşturdu ve bir yeniliğe daha imza attı. Screen X teknolojisi, Mayıs 2017’de CGV Mars Sinema Grubu teknolojilerine dahil edildi. Sinema işletmeciliği faaliyetlerinin yanı sıra CGV Mars Sinema Grubu da faaliyet gösteriyor. CGV Mars Media ile sinema reklam sektöründe ve CGV Mars Distribution şirketi ile film dağıtım sektöründedir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.