Cinemaximum

Cinemaximum indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Cinemaximum’un çatı şirketi CGV Mars Sinema Grubu; 2001 yılında teknoloji ve konforu beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışıyla birleştirerek Türkiye’de farklı ve benzersiz bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur. CGV Mars Sinema Grubu, sunduğu hizmetler ve teknolojik gelişmeler sayesinde 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği UNIC (Uluslararası Sinema Birliği) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu Ödülü”ne layık görülmüştür. 36 ilde yaklaşık 848 sinema salonu ve 97 sinema işletmesi ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden şirket, bu yenilikleri diğerlerinden önce getirerek misafirlerine maksimum sinema deneyimi yaşatıyor. Bu tutkuyla CGV Mars, Türkiye’de dijital dönüşümü tamamlayarak tüm görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri oldu. Türkiye’deki tüm IMAX sinema salonlarının sahibi olarak Türkiye, CGV Mars Sinema Grubu, 4DX teknolojisini Kasım 2015’te Türk izleyicisiyle buluşturdu ve bir yeniliğe daha imza attı. Screen X teknolojisi, Mayıs 2017’de CGV Mars Sinema Grubu teknolojilerine dahil edildi. Sinema işletmeciliği faaliyetlerinin yanı sıra CGV Mars Sinema Grubu da faaliyet gösteriyor. CGV Mars Media ile sinema reklam sektöründe ve CGV Mars Distribution şirketi ile film dağıtım sektöründedir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply