İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Chippin Davet Kodu

Anında 100 ChipPuan Kazanın
Chippin Davet Kodu'nu girin, kartınızı ekleyin, markalardan kazanmaya başlayın. Türkiye'nin ilk mobil ödeme özellikli alışveriş ve sadakat uygulaması. Avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanın, ödedikçe kazanın.
Chippin Davet Kodu Chippin Davet Kodu'nu girin, kartınızı ekleyin, markalardan kazanmaya başlayın. Türkiye'nin ilk mobil ödeme özellikli alışveriş ve sadakat uygulaması. Avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanın, ödedikçe kazanın.
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Chippin davet kodu kullanarak üye olun, anında 100 ChipPuan kazanın

Chippin’i indir, kartlarını uygulamaya ekle, yüzlerce markada kazanmaya başla. Chippin, kullanıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda bir çok markada avantaj ve ayrıcalık sağlayan, ödedikçe kazandıran Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli alışveriş ve sadakat uygulamasıdır.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: MO10YSEF
Öne Çıkan Kampanyalar:
 • Macro Center Mağazalarında 150 TL ChipPuan Hediye!
 • Migros Jet Mağazalarında 50 TL ChipPuan Hediye!
 • CarrefourSA'da Toplam 240 TL Puan Hediye!
 • Chippin Market Alışverişlerinden toplam 140 TL Puan Kazan!
 • Abdullah Kiğılı'da 700 TL'ye Varan ChipPuan Hediye!
 • LC Waikiki Mağazalarında Toplamda 200 TL Değerinde Fayda Hediye!
 • Kiğılı'da 350 TL'ye Varan ChipPuan Hediye!
 • Arçelik'te her ödemede %3, 15.000 TL alışverişine toplam 750 TL, 20.000 TL alışverişine toplam 1.000 TL ChipPuan kazan!
 • Beko'da her ödemede %3, 15.000 TL alışverişine toplam 750 TL, 20.000 TL alışverişine toplam 1.000 TL ChipPuan kazan!
 • Opet'te Toplam 60 TL Değerinde Opet Yakıt Puan
 • D&R'da geçerli 30 TL indirim ve 30 TL ChipPuan!
 • Kiğılı Home'da 350 TL'ye Varan ChipPuan Hediye!
 • Koçtaş'ta Chippin'le 500 TL Değerinde Fayda!
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Chippin nedir?

Chippin, Türkiye’de insanların alışveriş yapma ve ödül kazanma biçiminde devrim yaratan, mobil ödeme özellikli bir alışveriş ve sadakat uygulamasıdır. Chippin ile kullanıcılar uygulamayı indirip, Chippin Davet Kodunu ekledikten sonra kartlarını uygulamaya ekleyerek yüzlerce markadan kazanmaya başlayabiliyor. Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli alışveriş ve sadakat uygulaması Chippin, kullanıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda birçok avantaj ve ayrıcalık sunuyor.

Kullanıcılar, ödeme yapmak için uygulamayı kullanarak çok çeşitli markalardan ödüller kazanabilirler. İster giyim, elektronik eşya, market alışverişi ister dışarıda yemek olsun, Chippin kullanıcılara kusursuz ve ödüllendirici bir deneyim sunmak için çok sayıda markayla ortaklık kurdu. Chippin’in en önemli özelliklerinden biri kullanıcı dostu arayüzüdür.

Uygulama, kullanıcıların kartlarını kolayca uygulamaya eklemesine olanak tanıyarak ödeme yapmayı hızlı ve kolay hale getiriyor. Kullanıcılar banka veya kredi kartlarını güvenli bir şekilde uygulamaya bağlayarak güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlayabilirler. Chippin ile kullanıcılar sadece ödül kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda özel ayrıcalıkların da keyfini çıkarıyor.

Uygulama, kullanıcının tercihlerine ve alışveriş alışkanlıklarına göre kişiselleştirilmiş öneriler ve indirimler sunuyor. Chippin, özel promosyonlar, para iadesi teklifleri veya sadakat puanları olsun, kullanıcılarının alışveriş deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Chippin, yüzlerce popüler markayla ortaklık kurarak kullanıcılara geniş bir seçim yelpazesi sunuyor. Tanınmış moda perakendecilerinden popüler elektronik mağazalarına ve süpermarketlere kadar Chippin’in ortak markalardan oluşan geniş ağı, kullanıcıların alışveriş yaptıkları her yerde ödüller kazanabilmelerini sağlar. Chippin’i kullanmaya başlamak için uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirmeniz ve sayfamızdaki Chippin Davet Kodunu girmeniz yeterlidir. Kartlarınızı indirdikten sonra uygulamaya ekleyin ve mobil ödemeli alışveriş ve sadakat avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Chippin ile her satın alma, ödül kazanma ve özel ayrıcalıklardan yararlanma fırsatıdır. Birçok markada kullanıcılara avantaj ve ayrıcalıklar sağlayan ödemeli alışveriş ve sadakat uygulaması. Uygulamayı indirerek, Chippin Davet Kodunu girerek, kartlarınızı ekleyerek ve Chippin kullanarak ödeme yaparak yüzlerce markadan ödüller kazanmaya başlayabilirsiniz. Chippin, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş yelpazedeki iş ortağı markalarıyla kusursuz ve ödüllendirici bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bugün Chippin Davet Kodu kullanarak kazanmaya ve Chippin’in avantajlarından yararlanmaya başlayın!

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Finans & Banka Kampanyaları

En iyi finans ve banka kampanyaları listemizle paranızdan en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca, finansal ihtiyaçlarınız için daha da fazla tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.