Chinese & Sushi Express

Chinese & Sushi Express; usta şeflerin elinden çıkan noodle, sushi, egzotik ana yemekler ve aperatifler ile Uzak Doğu mutfağının büyüsünü şubeleri ve oldukça geniş bir paket servis ağıyla sizlerle buluşturuyor.

İstanbul’da Bağdat Caddesi, Ortaköy, Moda, Bakırköy Carousel, Şişhane, Kurtköy, Trump Cadde, Kozzy Avm, Altunizade, Ataşehir, Etiler, Ümraniye, Maslak, Kavacık, Çekmeköy, Kartal, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, İstinye, Beylikdüzü, Acıbadem, Sancaktepe; Ankara’da Çayyolu ve Beysukent; Bursa Nilüfer, İzmit Yahyakaptan, Sakarya Adapazarı, Eskişehir ve Antalya Alanya olmak üzere toplam 29 noktada hizmet veren Chinese & Sushi Express, Çin ve Japon mutfağının en gözde lezzetlerini sizlerle buluşturuyor.

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply