En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Chakra

Chakra indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Chakra

2005 yılında Denizli’de kurulan Chakra; dokunma duyunuzu harekete geçiren ürünleri ile beğenilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Chakra markası, doğanın pozitif enerjisini evinize, banyo ve yatak odası gibi en kişisel alanlara bile taşımak için yaratıldı. Chakra’nın koleksiyonları, vücut-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisiyle birleştirmek için bambu kullanımına odaklanır. Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev tekstili, ev aksesuarları, aromatik yağlar, parfümler, kandiller, mumlar ve vücut bakım ürünleri ile Chakra mağazaları, aynı saflık ve temizlik hissini uyandıran belirleyici bir seçim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ev-banyo tekstili ve kişisel bakım sektörü için yeni bir katma değer olan Chakra, fark yaratan mağaza konsepti ve ürünleriyle hızla sektörün lider markalarından biri haline geliyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun