En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

CCleaner

CCleaner indirme kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

CCleaner

Dünyanın en popüler PC ve Mac temizleme yazılımının yapımcıları Piriform’un CCleaner uygulaması ile; önemsiz dosyaları ve sistem artıklarını kaldırarak hafızanızda yer açabilir, cihazınızın RAM’ini temizleyerek hızlandırabilir, işletim sisteminizi izleyebilir ve cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

CCleaner uygulamasının profesyonel sürümü ile telefon ve bilgisayarınızda hafıza temizleme fırsatı
CCleaner uygulamasının profesyonel sürümü ile telefon ve bilgisayarınızda hafıza temizleme fırsatı

Dünyanın en popüler PC ve Mac temizleme yazılımının yapımcıları...Devamını Gör

Dünyanın en popüler PC ve Mac temizleme yazılımının yapımcıları Piriform’un CCleaner uygulaması ile; önemsiz dosyaları ve sistem artıklarını kaldırarak hafızanızda yer açabilir, cihazınızın RAM'ini temizleyerek hızlandırabilir, işletim sisteminizi izleyebilir ve cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Daha Az Göster

Kötü fotoğrafların depolama alanını boşa harcamasını önleyin

Düzensiz fotoğraf albümünüzü basitleştirin ve hafızanızdan tasarruf edin. CCleaner, sabit sürücünüzü tarayabilir ve saniyeler içinde kötü, bulanık, kötü aydınlatılmış veya aynı görünen fotoğraf dosyalarını bulabilir ve kaldırabilir.

CCleaner’ın dünyaca ünlü optimizasyon gücünün keyfini çıkarın

İstenmeyen sistem çöplerini bulup kaldırarak fazladan alan kazanın. Önbelleği veya geçici dosyaları bulun ve silin. Çöp Kutusu klasörünüzü otomatik olarak boşaltın. Birkaç tıklamayla çift dosyaları bulup kaldırarak daha da fazla alan kazanın.

Daha fazla alan açmak ve hız kazanmak için uygulamaları kaldırın

Zorlukla kullandığınız büyük uygulamaları sabit sürücünüzde bekleterek durdurun. Büyük veya gereksiz uygulamaları algılayıp kaldırarak cihazınızda daha fazla hız ve alan açın.

Çevrimiçi taramanızı gizli ve güvenli tutun

Çevrimiçi etkinliklerinizi ve hesaplarınızı meraklı gözlerden veya meraklı ellerden koruyun. Tarama geçmişiniz, tanımlama bilgileriniz, otomatik doldurma parolalarınız ve e-posta adresleriniz gibi hassas verileri web tarayıcılarınızdan otomatik olarak kaldırın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun