Casper indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Casper Için Seçili Ürünlerde % 30 Varan Indirim Fırsatı
Casper için seçili ürünlerde % 30 varan indirim fırsatı

Türkiye'nin Teknoloji Uzmanı Casper; 1991’den beri...Devamını Gör

Türkiye'nin Teknoloji Uzmanı Casper; 1991’den beri masaüstü, laptop ve Excalibur oyun bilgisayarı konfigürasyonu, akıllı telefon ve tablet ürünlerinde rekabetçi fiyat ve servis hizmeti sunuyor.

Daha Az Göster

Casper Hakkında

Casper, 1991 yılından bu yana Türkiye’de dijital dönüşüme yön veren ve ülkeyi dünyada temsil eden lider markalardan biri olarak; masaüstü, laptop ve Excalibur oyun bilgisayarı konfigürasyonu, akıllı telefon ve tablet ürünleriyle teknoloji alanında öncülük yapıyor. En güncel Casper indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Avrupa ve Ortadoğu’da 34.500 m2 kapalı alana kurulu tesislerde tüm ürünlerinin tasarım, Ar-Ge ve imalatının büyük bir kısmını kendi mühendisleri aracılığıyla yapıyor. Yılda bir milyon bilgisayar üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük bilgisayar üretim tesisleri arasında yer almaktadır.

Tasarım, malzeme ve renk seçimleri uluslararası kabul görmüş bir tasarıma dayalı olarak tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de tüketiciler için üretim yapabilen tek bilgisayar üreticilerinden biri olan Casper, kullanıcılarına yüzlerce konfigürasyon seçeneği sunuyor.

Geniş hizmet ağı ve yerli üretimin yanı sıra en yüksek kalite ve teknoloji ile ürünleri birleştirerek en iyi çözümü, en iyi ürün yelpazesini ve en iyi satış sonrası destek hizmetlerini sunmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın