Abone Olun & Tasarruf Edin

Casper indirim kodu
Bu Ayın Casper Kampanyaları

Casper İndirim Kodu

Casper ile online alışveriş yaparken paradan tasarruf edin! En sevdiğiniz dizüstü bilgisayarlarda ve telefonlarda indirim almak için Casper indirim kodunu kullanın.


Fırsat

Casper’ın laptop, masaüstü, Excalibur oyun bilgisayarı, telefon, monitör ve daha pek çok ürününde uyguladığı indirimleri kaçırmayın!

Casper masaüstü, laptop ve Excalibur oyun bilgisayarı konfigürasyonu, akıllı telefon ve tablet en iyi Casper ürünleri, rekabetçi fiyat ve servis hizmeti sunuyor. Devamını Gör... Daha az göster...

Casper nedir?

Casper, 1991 yılından bu yana dijital dönüşüme öncülük eden, Türkiye’de yerleşik yenilikçi bir teknoloji şirketidir. Casper, 34.500 metrekarelik geniş üretim tesisiyle Avrupa ve Orta Doğu’daki en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biridir. Şirketin yetenekli mühendislerden oluşan ekibi, yılda milyonlarca üretilen bilgisayar ve telefon gibi tüm ürünlerinin tasarım ve Ar-Ge süreçlerini yürütmekten sorumludur.

Casper’ın uluslararası alanda beğeni toplayan tasarım, malzeme ve renk seçenekleri ile kişiye özel üretim yapabilme becerisi, onu Türkiye’deki diğer bilgisayar üreticilerinden ayırmaktadır. Şirketin akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve mini PC’lerden oluşan ürünleri, küresel kalite ve teknolojiyi yaygın hizmet ağı ve yerel üretim avantajlarıyla birleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Casper, Türkiye’nin tek teknoloji tabanlı ödülü olan Tech Brands Turkey’i dört yıl üst üste kazanarak teknolojideki mükemmelliği ile tanınmıştır. Şirket ayrıca, Türkiye’nin halk jürisi tarafından belirlenen bütünleşik pazarlama ödülü The ONE Awards’da teknoloji üreticisi kategorisinde yılın en itibarlı markası ödülüne layık görülmüştür. Bu ödüllerle Casper, hiç şüphesiz Türkiye’yi dijital bir geleceğe doğru yönlendiriyor.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin