CarrefourSA indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Carrefoursa Kart’a Özel Tek Seferde Yapacağınız 1000 Tl Ve Üzeri Alışverişinize 75 Tl Puan Veya Tek Seferde 1500 Tl Ve Üzeri Alışverişinize 150 Tl Puan Kazanın
KAMPANYA
CarrefourSA Kart’a özel tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL puan veya tek seferde 1500 TL ve üzeri alışverişinize 150 TL puan kazanın
Carrefoursa Alışverişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
CarrefourSA alışverişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

CarrefourSA hakkında

CarrefourSA; Türkiye’nin de aralarında bulunduğu otuz ülkede 12.300 mağazasıyla yılda ortalama iki milyar tüketicinin tercih ettiği dünyanın bir numaralı modern perakendecisi konumunda olan modern Carrefour zincirinin bir parçasıdır. Marketleri, Türkiye ve 100 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. En güncel CarrefourSA indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türkiye’de Sabancı Holding tarafından yönetilen CarrefourSA’nın dünyadaki ilk mağazası 15 Haziran 1963’te açılmıştır. Türkiye’de modern perakendeciliğin temelinde, ucuz fiyat politikası, hijyen ve sağlığa olan bağlılığı, yatırımları ve ihracatı olduğu için CarrefourSA, perakende alanında benzersiz bir şirkettir.

Özel soğutmalı araçları, en hassas ürünlerin bile büyük bir özenle elinize ulaşmasını sağlar. CarrefourSA.com çalışanları sanki kendin seçiyormuş gibi her şeyin en iyisini ve en tazesini seçiyor.

CarrefourSA’nın Türkiye’deki kalitesi ve uygun fiyatının avantajları artık herkes tarafından kullanılabilir! İnternette veya televizyonda reklamını gördüğünüz uygun fiyatlı çamaşır makinesi, nerede olursanız olun ve CarrefourSA’dan ne kadar uzakta olursanız olun kapınıza kadar geliyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın