Canva indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Güzel Tasarım Şablonları Ve İş Akışınızı Artıracak Araçlarla Canva Pro’yu Bugün Ücretsiz Deneyin!
KAMPANYA
Güzel Tasarım Şablonları ve İş Akışınızı Artıracak Araçlarla Canva Pro’yu Bugün Ücretsiz Deneyin!

Canva nedir?

Canva, kullanıcıların işletmeleri veya kişisel projeleri için yalnızca birkaç basit tıklamayla özel tasarımlar oluşturmasına olanak tanıyan ücretsiz bir çevrimiçi tasarım platformudur. Basit bir sürükle ve bırak tasarım arayüzü ile platform, herhangi bir ön tasarım bilgisi ve deneyimi olmadan herkesin çarpıcı görseller oluşturmasını kolaylaştırır. En son Canva indirim koduCanva kupon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Buna ek olarak Canva, yeni bir logo, web sitesi afişi veya sosyal medya gönderisi oluşturmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın işi tamamlamanıza olanak tanıyan çeşitli şablonlar ve araçlar sunar. Ayrıca, projenizi rekabette öne çıkaracak gerçekten benzersiz tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olabilecek milyonlarca telifsiz görsele, grafiğe ve yazı tipine erişebilirsiniz.

Ücretsiz deneme sunmanın yanı sıra, kullanıcıların marka renklerini, yazı tiplerini ve varlıkları kaydetmelerine ve tasarımlarında zaman içinde tutarlılığı korumak için kullanabilecekleri bir marka kiti oluşturmalarına olanak tanıyan ücretli bir abonelik seçeneği de vardır.

Sosyal medya, iş dünyası ve daha fazlası için çarpıcı görseller oluşturmanıza olanak tanıyan, kullanıcı dostu bir grafik tasarım uygulaması olan Canva’yı kullanarak blogunuz veya web siteniz için kolayca güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Canva ile blogunuz veya web siteniz için çarpıcı görseller oluşturabilirsiniz. Ek olarak, kartvizitler, sosyal medya kapakları ve daha fazlasını oluşturmak için Canva’yı kullanabilirsiniz.

Canva ile basit bir poster veya karmaşık bir pazarlama kampanyası oluşturmanın bir önemi yok, ihtiyacınız olan araçlar ve kaynaklar, yaratıcı hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın