Canva

Canva nedir ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Canva ile basit bir sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ve yazı tipleri, çizimler, stok fotoğrafçılığı, video ve ses içeriği gibi geniş bir şablon ve tasarım içeriği Kütüphanesi ve Giphy ve Google Haritalar gibi Web’den İçerik Ekleme gücü ile herkes bir fikir alabilir ve güzel bir şey yaratabilirsiniz.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Canva’dan önce profesyonel görünümlü bir tasarım oluşturmak karmaşık bir süreçti – pahalı yazılımlar satın almanız gerekiyordu. Ama artık gerek yok; nasıl kullanılacağını öğrenin; yazılım için hazır fotoğraflar ve yazı tipleri satın alın; bir düzene karar verin; e-posta yoluyla fotoğraf ve içerik alın; bir şey tasarlayın; pdf’yi yalnızca yapılması gereken revizyonları bulmak için yükleyin ve e-postayla gönderin… ve sonunda tasarımınızı web veya baskı için hazırlayabilirsiniz.

Canva, Ağustos 2013’te lansmanından bu yana iletişim kurma biçimimizi değiştiriyor. Bugün tasarım araçları, 190 ülkede 7 milyardan fazla tasarım yaratan 60 milyondan fazla mutlu kullanıcıyı kendine çekti.

Hem ücretsiz hem de ücretli hazır fotoğraflara, yazı tiplerine, illüstrasyonlara ve binlerce şablona sahip entegre bir pazar yeri ile; kullanıcıların marka renklerini, yazı tiplerini ve varlıklarını kaydedebilmeleri ve tasarımlarında tutarlılık sağlayabilmeleri için bir marka kiti oluşturma olanağı sunan ücretli bir abonelik de sunuyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply