Busuu

Busuu indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Busuu, bir dil öğrenimi meselesini herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla insan Busuu ile hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamayı öğreniyor. Web ve mobil cihazlarda 12 ana dil kursuyla, öğrencilerin dil engellerini her seferinde bir kilometre taşı olarak aşmalarına yardımcı oluyor.

% 50 indirim
Busuu Premium dil öğrenme kursu 12 ay % 50 indirimli

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir...Devamını Gör

Busuu, bir dil öğrenmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir uygulamadır. İster temel konularda ustalaşarak ister akıcılık kazanarak olsun, 100 milyondan fazla insan Busuu ile hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamayı öğreniyor. Web ve mobil cihazlarda 12 dil kursuyla, öğrencilerin dil engellerini her seferinde bir kilometre taşı olarak aşmalarına yardımcı oluyor.

Daha Az Göster
Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

İspanyolca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Japonca ve daha fazlasını öğrenin. Kendi dil öğrenme çalışma planınızı oluşturun ve günlük ilerlemenizi geri bildirim özelliğiyle takip edin. Ücretsiz denemenizi bugün başlatın!

Telefonunuzda yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolunu mu arıyorsunuz? Aramanızı baştan düşünün. Dillere hakim olmayı herkes için daha kolay, daha eğlenceli ve daha etkili hale getiren ödüllü uygulama Busuu’yu yeni keşfettiniz. İster daha yüksek bir not, kariyer artışı, akıllara durgunluk veren seyahat deneyimleri veya sevdiklerinizle daha iyi sohbetler için öğreniyor olun, Busuu arkanızda. Birinci sınıf özelliklerle dolu, 100 milyondan fazla insanın zaman ve motivasyon eksikliğinden dil bilgisi ve kelime bilgisi sorunlarına kadar öğrenme güçlüklerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor.

Busuu ile İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Çince, Japonca, Portekizce (Brezilya), Lehçe, Rusça, Arapça veya Türkçe öğrenin. – Stresli zaman çizelgesine veda edin. Çalışma Planı özelliğiyle öğrenme zamanınızı sizin için düzenliyor. Ne zaman ve ne kadar süreyle çalışmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Kendi dilini konuşan yerlilerden (native speakers) gelen geri bildirimlerle konuşmada ustalaşabilirsiniz. “Konuşmalar” özelliğiyle, size yardım etmekten keyif duyan ana dili 100 milyon olan topluluğa bağlıyor.

Başlangıç ​​seviyesinden üst orta seviyeye ilerlemek istiyor ya da sıfırdan mı öğreniyorsunuz? Busuu, seviyenizi bulmanıza ve yükselmenize yardım eder. Resmi McGraw-Hill Education dil sertifikalarıyla, dil becerilerinizin yeterli kanıtına sahip olacaksınız. Busuu’yu şimdi iPad veya iPhone’unuza indirin ve Çevrimdışı Mod ile hareket halindeyken bile öğrenmeye başlayın.

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply