En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Busuu

Busuu indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Haziran 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Busuu

Rakiplerden Son Fırsatlar

Preply ile dünyanın en iyi öğretmenleriyle yabancı dilleri öğrenme fırsatı

Preply, çevrimiçi öğretmenlerle özel dersler alarak gerçek beceriler...Devamını Gör

Preply, çevrimiçi öğretmenlerle özel dersler alarak gerçek beceriler öğrendiğiniz bir dil uygulamasıdır. Preply'de, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede yetişkinlere ve çocuklara öğretmeye hazır binlerce ana dili İngilizce olan ve uzman dil öğretmenleri bulunur. Bütçenizi ve müsaitlik durumunuzu belirleyerek aramanızı daraltın. Preply, öğretmenlerin kendi fiyatlarını belirlemelerine izin vererek çevrimiçi dersleri uygun maliyetli hale getirir. Eğitmenleri dünyanın her yerinde yaşadığı için, öğrenmek istediğiniz her an dil dersleri verebilecek bir öğretmen bulabilirsiniz. Kısa video tanıtımlarını izleyerek, öğretmen profili bilgilerini okuyarak ve öğrenci incelemelerini kontrol ederek en iyi öğretmeninizi bulabilirsiniz. Ayrıca, ilk dersinizi ayırtmadan önce uygulama aracılığıyla öğretmenlere çevrimiçi mesaj da gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz bir öğretmen bulduktan sonra bir deneme dersi alın ve öğrenmeye hazırlanın!

Daha Az Göster
Rosetta Stone dil öğrenme uygulamasında geçerli limitsiz kullanım kodu

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni...Devamını Gör

Rosetta Stone, milyonlarca insanın kullanımı kolay yazılımlarla yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olma başarısıyla tanınan dünyanın 1 numaralı dil öğrenme yazılımıdır. Uygulama 4 dil becerisini etkili bir şekilde öğretir: dinleme-anlama, okuma, yazma ve konuşma. 24’ten fazla dil ve başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm yeterlilik seviyelerini kapsayan bir dil öğrenmenin hızlı ve kolay etkili bir yoludur.

Daha Az Göster
İngilizce yazım hatalarınızı otomatik düzelten Grammarly uygulamasını ücretsiz kullanma fırsatı

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi...Devamını Gör

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın, kupon kodu gerekmiyor.

Daha Az Göster

Dil öğrenimi meselesini herkes için daha kolay hale getiren dünya çapında bir uygulama olan Busuu; web ve mobil cihazlarda 12 farklı dili öğreten kapsamlı kurslarıyla, öğrencilerin dil engellerini her seferinde bir kilometre taşı olarak aşmalarına yardımcı oluyor. İster temel konularda ustalaşarak, ister akıcılık kazanarak olsun; Busuu ile 100 milyondan fazla insan hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamayı öğreniyor. Daha iyi dil öğrenmek için Kuponigo’daki kampanyalarla Busuu uygulamasını premium üyeliğe daha tasarruflu yükseltebilirsiniz.

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca, Portekizce (Brezilya), Lehçe, Rusça, Arapça veya Türkçe gibi dünyaca ünlü dilleri öğrenin. Stresli zaman çizelgesine veda edin, kendi dil bilgisi öğrenme çalışma planınızı oluşturun ve günlük ilerlemenizi geri bildirim özelliğiyle takip edin. Çünkü Busuu, Çalışma Planı özelliğiyle öğrenme zamanınızı sizin için düzenliyor. Ne zaman ve ne kadar süreyle çalışmak istediğinizi ona söylemeniz yeterlidir. Kuponigo’dan alacağınız indirim kodu ile ücretsiz denemenizi bugün başlatın!

Telefonunuzda yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolunu mu arıyorsunuz? Aramanızı baştan düşünün. Dillere hakim olmayı herkes için daha kolay, daha eğlenceli ve daha etkili hale getiren bu ödüllü uygulama ile sınavlarınızda daha yüksek bir not, kariyerinizde yükseliş, akıllara durgunluk veren yeni seyahat deneyimleri ya da sevdiklerinizle daha iyi sohbetler mümkün. Birinci sınıf özelliklerle dolu, 100 milyondan fazla insanın zaman ve motivasyon eksikliğinden, dil bilgisine ve kelime bilgisi sorunlarına kadar öğrenme güçlüklerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor.

Kendi dilini konuşan yerlilerden (native speakers) gelen geri bildirimlerle konuşmada ustalaşabilirsiniz. “Konuşmalar” özelliğiyle, size yardım etmekten keyif duyan ana dili 100 milyon olan topluluğa bağlıyor.

Başlangıç ​​seviyesinden üst orta seviyeye ilerlemek istiyor ya da sıfırdan mı öğreniyorsunuz? Busuu, seviyenizi bulmanıza ve yükselmenize yardım eder. Resmi McGraw-Hill Education dil sertifikalarıyla, dil becerilerinizin yeterli kanıtına sahip olacaksınız. Uygulamayı dilerseniz iPad veya iPhone’unuza indirebilir ve Çevrimdışı Mod ile hareket halindeyken bile öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun