Busuu indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.67

Puan:


Ücretsiz Deneyin
Busuu Logo
KUPON KODU
Busuu Premium yabancı dil eğitimi programı üyeliklerinde geçerli % 10 indirim kodu

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları: Ücretli – Ücretsiz Alternatifler

Busuu nedir?

Busuu, 2008 yılında kurulmuş bir sosyal ağ ve dil öğrenme platformudur. Şirketin merkezi Londra, Birleşik Krallık’tadır. Busuu’nun dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısı vardır ve 12 farklı dilde mevcuttur. En güncel Busuu indirim kodu, Busuu kupon kodu, Busuu premium kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İster temel bilgilere hakim olarak ister akıcılık kazanarak; Busuu ile 100 milyondan fazla insan, hem kişisel hem de profesyonel olarak bir fırsatlar dünyasının kapısını açmayı öğreniyor. Daha iyi dil öğrenimi için Busuu uygulamasını Kuponigo’daki tekliflerle daha ekonomik bir şekilde premium üyeliğe yükseltebilirsiniz . 

Platform, ücretsiz ve premium üyelik planları sunar. Ücretsiz plan, dil bilgisi dersleri, kelime dağarcığı oluşturucular ve etkileşimli alıştırmalar gibi temel özelliklere erişimi içerir. Premium plan, kullanıcılara telaffuz eğitimi, anadili İngilizce olan kişilerle konuşma pratiği ve sınırsız kurs içeriği gibi ek özelliklere erişim sağlar.

Busuu’nun dil öğrenme yöntemi, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi’ne (CEFR) dayanmaktadır. Bu, kullanıcıların kendi hızlarında öğrenebilecekleri ve farklı zorluk seviyelerinde ilerlerken ilerlemelerini takip edebilecekleri anlamına gelir.

Stresli zaman çizelgesine veda edin, kendi dilbilgisi çalışma planınızı oluşturun ve geri bildirim özelliği ile günlük ilerlemenizi takip edin. Çünkü Busuu, Çalışma Planı özelliği ile öğrenme zamanınızı sizin için organize ediyor. Ona sadece ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğini söyle. Kuponigo’dan alacağınız indirim kodu ile ücretsiz denemenizi bugün başlatın!

İnsanların Busuu’yu sevmesinin birçok nedeni var. İlk olarak, Busuu yeni diller öğrenmenin harika bir yoludur. Busuu ile İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Portekizce öğrenebilirsiniz. Japonca ve Çince gibi diğer dilleri de öğrenebilirsiniz.

İkincisi, Busuu çok kullanıcı dostudur. Arayüz basit ve kullanımı kolaydır. Busuu ile dakikalar içinde yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Üçüncüsü, Busuu yeni dilleri öğrenmeyi eğlenceli ve kolay hale getiren birçok özellik sunuyor. Örneğin, anadili İngilizce olan kişilerle telaffuz alıştırması yapabilir, bilginizi test etmek için sınavlara girebilir ve ilerledikçe rozetler kazanabilirsiniz. 

Dördüncüsü, Busuu uygun fiyatlı. Ücretsiz bir hesap için kaydolabilir veya ayda yalnızca 8 ABD doları karşılığında bir premium hesaba yükseltebilirsiniz.

Son olarak, Busuu, insanların yeni diller öğrenmesine yardımcı olma konusunda tutkulu bir uzman ekibi tarafından desteklenmektedir. Dünya çapında 60 milyondan fazla üye ile Busuu ile emin ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Telefonunuzda yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolunu mu arıyorsunuz? Aramanızı yeniden düşünün. Dillerde uzmanlaşmayı herkes için daha kolay, daha eğlenceli ve daha etkili hale getiren bu ödüllü uygulama ile sınavlarınızda daha yüksek not almak, kariyerinizde ilerlemek, akıllara durgunluk veren yeni seyahat deneyimleri veya sevdiklerinizle daha iyi sohbetler yapmak mümkün.

Birinci sınıf özelliklerle dolu, 100 milyondan fazla insanın zaman ve motivasyon eksikliğinden dil bilgisi ve kelime dağarcığı sorunlarına kadar öğrenme güçlüklerinin üstesinden gelmesine yardımcı oldu.

Kendi dilinizi konuşan anadili İngilizce olan kişilerden gelen geri bildirimlerle konuşma konusunda ustalaşabilirsiniz. “Konuşmalar” özelliği ile sizi, yardımcı olmaktan mutluluk duyan 100 milyon anadili İngilizce olan bir topluluğa bağlar.

Başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye ilerlemek mi yoksa sıfırdan öğrenmek mi istiyorsunuz? Busuu seviye atlamanıza ve yükselmenize yardımcı olur. Resmi McGraw-Hill Education dil sertifikaları ile dil becerilerinizin yeterli kanıtına sahip olacaksınız. Dilerseniz uygulamayı iPad veya iPhone’unuza indirebilir ve Çevrimdışı Mod ile hareket halindeyken öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın