Burger King indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Burger King’de % 15 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Burger King’de % 15 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Burger King Dahil Restoran Siparişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Burger King dahil restoran siparişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Burger King Siparişleriniz Için Tıkla Gelsin’e Üye Olurken Puan Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Burger King siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster

Burger King Hakkında

Burger King, 1958 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve tüm dünyaya yayılmış bir hamburger zinciridir. Şu anda Türkiye dahil dünya genelinde yaklaşık 15.000 restoranı vardır. En güncel Burger King indirim kodu, Burger King kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz! Burger King siparişlerinizi Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden verebilirsiniz.

Burger King, yılların verdiği tecrübeyle hamburger ve cheeseburger severlere lezzetli bir alternatif sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren Burger King’in en çok satan ikonik ürünü “Whopper Hamburger”dir. Menüde sadece hamburger değil, ayrıca chicken sandwich, nugget, dondurma gibi çeşitler de mevcuttur.

Burger King’in Türkiye’deki ilk restoranı 1986 yılında İstanbul Ataköy’de açılmıştır. Daha sonra Ankara, İzmir gibi şehirlere de hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde Türkiye genelinde yüzlerce Burger King restoranı bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın