Bunq Bank (Avrupa)

bunq, tüm zamanların en yüksek puanıyla Hollanda Adil Finans Kılavuzu’na (2020 baskısı) dahil edilen ilk bankadır. Bunq’un muhteşem indirimleriyle, nereye giderseniz gidin, ne yaparsanız yapın paradan tasarruf edin. Mükemmel otel odası, muhteşem bir yemek, iş sigortası veya muhasebe hizmetleri bulmak olsun, bunq Deals her adımda tasarruf etmenizi çok kolaylaştırır. Avrupa bankacılık izni sayesinde paranız 100.000 € ‘ya kadar tamamen sigortalıdır.

Bugün bunq’un sizin için neler yapabileceğini deneyimleyin. Dakikalar içinde kaydolun. Sadece telefonunuza ihtiyacınız var. Şube ziyareti yok, bekleme yok, evrak işi yok.

Para Kazanın
bunq logo
Fırsat
Avrupanın en iyi dijital bankası bunqtan banka hesabı açın ve kazanın!

Bugün bunq'un sizin için neler yapabileceğini deneyimleyin...Devamını Gör

Bugün bunq'un sizin için neler yapabileceğini deneyimleyin. Dakikalar içinde kaydolun. Sadece telefonunuza ihtiyacınız var. Şube ziyareti yok, bekleme yok, evrak işi yok.

Daha Az Göster

Markalar kampanyalarını dönemsel yaptığından bazen indirim ve kodlar geçerliliğini yitirebiliyor. Bize Facebook ya da Instagram üzerinden hangi markada sorun yaşadığınızı iletirseniz, sizin için başka kampanya var mı diye araştırabiliriz.

Bu fırsatı sevdiklerinizle paylaşın