Bunq Bank (Avrupa)

bunq, tüm zamanların en yüksek puanıyla Hollanda Adil Finans Kılavuzu’na (2020 baskısı) dahil edilen ilk bankadır. Bunq’un muhteşem indirimleriyle, nereye giderseniz gidin, ne yaparsanız yapın paradan tasarruf edin. Mükemmel otel odası, muhteşem bir yemek, iş sigortası veya muhasebe hizmetleri bulmak olsun, bunq Deals her adımda tasarruf etmenizi çok kolaylaştırır. Avrupa bankacılık izni sayesinde paranız 100.000 € ‘ya kadar tamamen sigortalıdır.

Bugün bunq’un sizin için neler yapabileceğini deneyimleyin. Dakikalar içinde kaydolun. Sadece telefonunuza ihtiyacınız var. Şube ziyareti yok, bekleme yok, evrak işi yok.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply