Brussels Airlines promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Brussels Airlines Ile Premium Ekonomi, Business Ve First Class’ta Kıtalararası Uçuşlarda Bu Yaz ’Ye Varan Indirimden Yararlanın
KAMPANYA
Brussels Airlines ile Premium Ekonomi, Business ve First Class’ta kıtalararası uçuşlarda bu yaz ’ye varan indirimden yararlanın

Brüksel Havayolları Hakkında

Brüksel Havayolları, Avrupa, Afrika ve Kuzey Amerika’da 90’dan fazla noktaya uçuş sunan bir Belçika havayolu şirketidir. Havayolunun merkezi Brüksel Havalimanı’ndadır ve 60’tan fazla uçaktan oluşan bir filoya sahiptir. En son Brüksel Havayolları promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Brüksel Havayolları 2002 yılında kuruldu ve 2003 yılında faaliyete geçti. Havayolu, Star Alliance üyesidir ve aralarında Lufthansa, Swiss International Air Lines ve United Airlines’ın da bulunduğu birçok havayoluyla ortak uçuş anlaşmaları vardır.

Brussels Airlines (Brüksel Havayolları), Türkiye dahil günde yaklaşık 300 uçuş gerçekleştiren ve Avrupa ve Afrika’da 90’dan fazla noktaya ve ayrıca Kuzey Amerika’daki üç varış noktasına (New York JFK, Washington D.C. ve Toronto) hizmet veren Avrupa’nın en büyük havayolu şirketlerinden biridir.

Çoğunlukla Airbus A319/A320 ile işletilen Avrupa rotalarında Economy Light, Economy Classic, Economy Flex ve Business Class sınıflarında uçuş hizmeti sunuyorlar. Brussels Airlines, Afrika ve Kuzey Amerika’da 20’den fazla noktaya ortak uçuşlar sunmanın yanı sıra, Çin, Tayland gibi Asya ülkeleri ve Kuzey Amerika’da bulunan diğer ülkelere ortak uçuşlar da sunmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın