İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

British Council English Online İndirim Kodu

%20 İndirim
British Council English Online indirim kodumuzla kurslarında ve sınavlarında tasarruf edin. Anında tasarruf için ödeme sırasında kodu girin.
0 / 5 0

Puan:

Çevrimiçi İngilizce derslerinde %20'ye varan indirim kazanın @British Council English Online

British Council English Online, öğretmenlerin rehberliğinde %100 çevrimiçi bir kurstur. Canlı küçük grup sınıflarında çevrimiçi çalışın veya 1-1 özel ders seçin.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

British Council English Online Hakkında

British Council English Online , İngiltere’nin en büyük çevrimiçi öğrenme merkezi ve dünyanın en güvenilir İngilizce öğrenme kaynakları sağlayıcılarından biridir. En son British Council indirim koduBritish Council kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kendi kendine çalışma, grup öğrenimi ve canlı öğretmen oturumları da dahil olmak üzere çok çeşitli kurslar sunan çevrimiçi platform, öğrencilere İngilizce becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar.

Geniş kurs yelpazesi şunları içerir: Başlangıç ​​İngilizcesi, Orta Düzey İngilizce, İleri Düzey İngilizce, Üst Orta Düzey İngilizce, İş İngilizcesi ve Eğitim İngilizcesi. İster hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak yoğun bir kurs arayan bir öğrenci olun, ister uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce dil öğrenme kaynaklarına erişim sunmak isteyen bir öğretmen olun, British Council English Online’da sizin için bir şeyler var.

Ayrıca, ilerlemenizi kontrol edebilmeniz ve çabalarınızı nereye odaklamanız gerektiğini öğrenebilmeniz için ücretsiz test materyalleri ve sınavlar sağlarlar. Öğretmenleri, İngilizce seviyeniz ne olursa olsun hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak deneyimli profesyonellerdir.

İster bugün İngilizce öğrenmeye başlamak isteyen bir acemi olun, ister becerilerinizi geliştirmek isteyen deneyimli bir konuşmacı olun, British Council English Online ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Eğitim & Dil Kursu İndirimleri

Sıkı bir bütçenin sizi bilginizi genişletmekten alıkoymasına izin vermeyin. Tasarruf etmenize yardımcı olacak indirim kodlarıyla birlikte en iyi eğitim ve online dil kursu fırsatları listemize göz atın.