British Airways indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

British Airways Hakkında

British Airways, Londra merkezli, dünya çapında 70’ten fazla ülkede 300’den fazla destinasyonda uçak işleten bir havayolu şirketidir. 1974 yılında kurulmuştur ve filo büyüklüğüne göre dünyanın en büyük havayollarından biridir. En son British Airways indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Havayolu, Londra, New York, Paris, İstanbul ve Roma gibi birçok popüler turistik yer de dahil olmak üzere dünya çapında 170’den fazla noktaya uçmaktadır. British Airways, bir Oneworld üyesidir; bu da yolcuların diğer üye havayolu şirketlerinde de puan kazanabileceği ve kullanabileceği anlamına gelir.

Müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanan British Airways, havayolu ile uçmanın tüm yolcular için konforlu ve keyifli bir deneyim olmasını sağlamak için çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Şirket, pilotlardan kabin ekibine, mühendislerden bilgisayar uzmanlarına ve pazarlama uzmanlarına kadar çeşitli pozisyonlarda 40.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Dünyanın üçüncü büyük küresel havayolu ittifakı olan oneworld’ün kurucu üyesi olmanın yanı sıra, güçleri ve büyüklükleri gereği müşterilerine kendileriyle uçtuklarında çok çeşitli seçenekler sunabiliyorlar.

Kendilerinden önceki şirketleri Aircraft Transport and Travel Limited’in (AT&T) Londra ve Paris arasında dünyanın ilk günlük uluslararası tarifeli hava hizmetini işlettiği 1919 yılına dayanan zengin bir mirasa sahiptirler.

Sonuç olarak, yenilikçilikleri ve liderliği sayesinde her yıl milyonlarca yolcu, seçtikleri destinasyonlara güvenli ve güvenilir bir şekilde seyahat etti.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.