Braun Shop indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Braun Shop’ta Özel Birine, Özel Bir Hediye! Net İndirim!
KAMPANYA
Braun Shop’ta Özel Birine, Özel Bir Hediye! Net İndirim!

Braun nedir?

Braun, elektrikli ev aletleri üreten bir Alman şirketidir. Şirket 1921 yılında Max Braun tarafından kuruldu ve o zamandan beri dünyanın önde gelen elektrikli ev aletleri üreticilerinden biri haline geldi. En son Braun shop indirim koduBraun indirim kodu ve en son tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Braun en çok saç kurutma makineleri, düzleştiriciler ve bukle maşalarını içeren saç bakım ürünleri yelpazesiyle tanınır. Şirket ayrıca tıraş makineleri, kahve makineleri ve tost makineleri de dahil olmak üzere çok çeşitli elektrikli aletler üretmektedir. Braun’un genel merkezi Frankfurt am Main, Almanya’dadır.

Kaliteden asla ödün verilmemesini sağlarken tümü şirketin karakteristik performans ve tasarım değerlerine sahip, farklı bütçelere uygun, farklı fiyat noktalarında bir dizi tıraş makinesi üretir. 

Yenilikleri ve öncü tasarımlarıyla tanınan Braun, folyolu tıraş makineleri söz konusu olduğunda pazar lideridir. Şirket, 50 yılı aşkın bir süredir tıraş makineleri üretmektedir. 

Braun, istediğiniz görünüme ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ürün yelpazesi, istediğiniz görünümü düzeltmenize, düzenlemenize ve korumanıza yardımcı olacak geniş bir ürün yelpazesi içerir. Mükemmel ergonomisi ve nazik performansı ile her durumda mükemmel pürüzsüz, temiz bir tıraş ile mükemmel temiz bir tıraş elde etmenizi sağlayacaktır. 

Geçmişte Braun, Dieter Rams ve halefleri tarafından yönetilen endüstriyel tasarımın öncü ruhunu somutlaştıran bir marka olarak görülüyordu. Şirketin pikaplar için pleksiglas kaplamayı icadı, iki bileşenli kalıplamayı keşfetmesi ve dayanıklılıkları ve uzun ömürleriyle tanınan metal yüzeyler veya plastik kalıplardaki yenilikleri, şirketin uzun ömürlü ve yıkılmaz olduğunu kanıtlıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın