Bosch

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Dünya çapında yaklaşık 395.000 çalışana sahip olan şirket 2020’de 71,5 milyar avroluk satış gerçekleştirdi. Faaliyetleri dört iş sektörüne ayrılmıştır: Mobilite Çözümleri, Endüstriyel Teknoloji, Tüketim Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Lider bir IoT sağlayıcısı olarak Bosch, akıllı evler, Endüstri 4.0 ve bağlantılı mobilite için yenilikçi çözümler sunuyor. Müşterilerine tek bir kaynaktan bağlantılı, etki alanları arası çözümler sunmak için sensör teknolojisi, yazılım ve hizmetlerindeki uzmanlığının yanı sıra kendi IoT bulutunu kullanır.

teknosa
İndirim Kodu - Kupon Kodu
TeknoSA’da Bosch ürünlerinde de geçerli sepette 200 TL indirim kodu

Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde...Devamını Gör

Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılı itibarı ile 81 ilde 300 mağaza ve 136 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply