En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Bosch indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Dünya çapında yaklaşık 395.000 çalışana sahip olan şirket 2020’de 71,5 milyar avroluk satış gerçekleştirdi. Faaliyetleri dört iş sektörüne ayrılmıştır: Mobilite Çözümleri, Endüstriyel Teknoloji, Tüketim Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Lider bir IoT sağlayıcısı olarak Bosch, akıllı evler, Endüstri 4.0 ve bağlantılı mobilite için yenilikçi çözümler sunuyor. Müşterilerine tek bir kaynaktan bağlantılı, etki alanları arası çözümler sunmak için sensör teknolojisi, yazılım ve hizmetlerindeki uzmanlığının yanı sıra kendi IoT bulutunu kullanır.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.