Bosch indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bosch Hakkında

Bosch, merkezi Stuttgart yakınlarındaki Gerlingen’de bulunan çok uluslu bir Alman mühendislik ve elektronik şirketidir. Robert Bosch, şirketi 1886’da kurdu. En yeni Bosch indirim kodu ve en son tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Bosch’ta otomotiv bileşenleri (frenler, direksiyon sistemleri ve bilgi-eğlence sistemleri), endüstriyel teknoloji (elektrikli el aletleri, güvenlik sistemleri ve paketleme ekipmanları dahil), tüketim malları (ev aletleri ve bahçe aletleri gibi) ve çeşitli ana faaliyet alanları bulunmaktadır.

Mobilite çözümleri, endüstriyel teknoloji, tüketici ürünleri ve enerji ve bina teknolojisine ek olarak, şirket çok çeşitli teknoloji ve hizmetler sunmaktadır.

Bosch’un yenilikçi ürün ve hizmetlerinin bir sonucu olarak; dünyanın dört bir yanındaki insanlar ulaşım, endüstriyel uygulamalar, ev aletleri, güvenlik, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme, enerji verimliliği, paketleme, gıda hazırlama, su yönetimi, sağlık, çamaşır bakımı, ev geliştirme, güvenlik sistemleri, elektrikli aletler ve Termo teknolojisi gibi teknolojileri kullanarak yaşam kalitelerini iyileştiriyor.

Bosch ürünleri iyi yapılmış ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Şirket ayrıca mükemmel müşteri hizmeti sunar, bu nedenle müşterinin bir sorunu varsa iyi bir yardım alabilirler.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın