Bolt promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bolt uygulaması nedir?

Bolt, kullanıcıların lisanslı sürücülerden araç talep etmelerine ve yolculuklar için ödeme yapmalarına olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. Uygulama, belirli şehirlerde ve ülkelerde kullanılabilir. En son Bolt promosyon koduBolt indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bolt, yolcuları gerçek zamanlı olarak sürücülerle buluşturuyor. Bir yolcu yolculuk talebinde bulunduğunda, uygulama onu yakındaki bir sürücüyle eşleştirir. Sürücü daha sonra yolcuyu alır ve onları gidecekleri yere götürür.

Biniciler, uygulama aracılığıyla yolculukları için ödeme yapabilir. Bolt, belli başlı kredi ve banka kartlarının yanı sıra bazı yerel ödeme yöntemlerini kabul eder. Biniciler ayrıca sürücülerine uygulama aracılığıyla bahşiş verebilir.

Bolt, şehirde dolaşmanın güvenli, kullanışlı ve uygun maliyetli bir yolunu sunar. İster havaalanına gidiyor olun, ister ayak işlerini yürütün, ister şehirde bir gece geçirmek için dışarı çıkın, Bolt size yardımcı olur.

Akıllı telefonunuza sadece birkaç dokunuşla, tek bir yerden yolculuk talebinde bulunabilir ve ücretinizi ödeyebilirsiniz. Ayrıca, peşin fiyatlandırması sayesinde, siz talep etmeden önce yolculuğunuzun ne kadara mal olacağını her zaman bileceksiniz. Bolt, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın