BitMEX promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Bitmex Üyesi Olarak 80 Bmex’e Varan Token Kazanın💰
KAMPANYA
BitMEX üyesi olarak 80 BMEX’e varan token kazanın💰

BitMEX'e kaydolduğunuzda ve/veya ticaret yaptığınızda BMEX kazanmaya...Devamını Gör

BitMEX'e kaydolduğunuzda ve/veya ticaret yaptığınızda BMEX kazanmaya devam etmenin birçok yolu vardır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen fırsat bağlantısına tıklayın.

Daha Az Göster

BitMEX nedir?

BitMEX borsası, diğer dijital varlıkların yanı sıra Bitcoin ve Ethereum üzerinde kaldıraç ve marj ticareti sunan bir dijital varlık türevleri ticaret platformudur. BitMEX 2014’ten beri dünyanın en popüler kripto para borsalarından biridir. En yeni Bitmex promosyon koduBitmex referans kodu ve en son para tasarrufu sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: 2023’ün En İyi Kripto Para Borsaları

BitMEX’teki bir kullanıcı, bazı sözleşmelerde 100 kata kadar kaldıraç ile bir sözleşme ticareti yapabilir. Bu da başlangıçta yatırdıkları miktarın 100 katına kadar değerde bir pozisyona girebilecekleri anlamına gelir. Kaldıraç, tüccarlar için mükemmel bir araç olsa da, riski de artırabilir.

Bir kullanıcı BitMEX’te bir marj ticareti yaptığında, marjin ticareti yapmadan önce Bitcoin şeklinde teminat vermelidir. Pozisyonlarının boyutunu artırmak için, borsa tarafından belirlenen kredi/değer oranına göre borsadan borç alabilirler. Ödünç alınabilecek miktar, borsa tarafından belirlenen kredi/değer oranına bağlıdır.

BitMEX vadeli işlemler ve opsiyonların yanı sıra başka türev sözleşmeleri de sunar. Vadeli işlem sözleşmeleri, tüccarların varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında onlara sahip olmadan spekülasyon yapmalarına; Opsiyon, tüccarların belirli bir fiyattan gelecekteki bir fiyattan bir varlığı satın almalarına veya satmalarına izin verir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın