BiTaksi promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

BiTaksi nedir?

BiTaksi uygulaması, kullanıcıların dakikalar içinde taksi veya kiralık araç talep etmelerine olanak tanır. Varış adresinizi girin ve tahmini ücreti görün ve en iyi sürücülerden biriyle yolculuk yapın. Taksiniz çağırdıktan sonra yaklaşık 3 dakika içinde size gelecektir. Dilerseniz yolculuğunuzu aileniz ve arkadaşlarınızla canlı olarak da paylaşabilirsiniz. En güncel BiTaksi promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Online işleme kart bilgilerinizi ekleyerek Masterpass’ın ödemenizi garanti altına aldığından emin olabilirsiniz. Siyah Taksi hizmetini kullanarak geniş oturma alanına sahip araçlarda konforlu bir sürüş keyfi de yaşayabilirsiniz. Uygulamayı Getir uygulamasının içerisinde GetirBiTaksi adıyla da bulabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın