İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

BiTaksi Promosyon Kodu

%20 Nakit İade Fırsatı
Şimdi BiTaksi promosyon kodunuzu alın ve isteğe bağlı tüm taksi ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak üzere tasarlanmış harika bir platforma erişin.
BiTaksi Promosyon Kodu Şimdi BiTaksi promosyon kodunuzu alın ve isteğe bağlı tüm taksi ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak üzere tasarlanmış harika bir platforma erişin.
5 1 5 1
0 / 5 5

Puan:

BiTaksi için indirim veren uygulama ve platformlar:

BiTaksi size en yakın taksiyi bulur ve taksiniz dakikalar içerisinde yanınızda olur.

BiTaksi için indirim veren uygulama ve platformlar:

iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

BiTaksi nedir?

BiTaksi uygulaması, kullanıcıların dakikalar içinde taksi veya kiralık araç talep etmelerine olanak tanır. Varış adresinizi girin ve tahmini ücreti görün ve en iyi sürücülerden biriyle yolculuk yapın. Taksiniz çağırdıktan sonra yaklaşık 3 dakika içinde size gelecektir. Dilerseniz yolculuğunuzu aileniz ve arkadaşlarınızla canlı olarak da paylaşabilirsiniz. En güncel BiTaksi promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Online işleme kart bilgilerinizi ekleyerek Masterpass’ın ödemenizi garanti altına aldığından emin olabilirsiniz. Siyah Taksi hizmetini kullanarak geniş oturma alanına sahip araçlarda konforlu bir sürüş keyfi de yaşayabilirsiniz. Uygulamayı Getir uygulamasının içerisinde GetirBiTaksi adıyla da bulabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir