Binance

Binance uygulamasında % 25 daha az komisyon ile işlem yapmak için üye olurken Kuponigo arkadaş davet kodunu girebilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto borsası Binance dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenle kullanılıyor. Bitcoin, Ethereum, Link, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, DeFİ, BNB ve meme kripto paraları başta olmak üzere 300’den fazla kripto para birimi ile alım satım işlemi yapabilirsiniz. Anında kripto alıp satmak için bir banka veya kredi kartı eklemeniz yeterlidir.

Binance kripto para uygulamasında % 25 komisyon indirimi veren arkadaş davet kodu
Davet Kodu
Binance kripto para uygulamasında % 25 komisyon indirimi veren arkadaş davet kodu

Dünyanın lider kripto para borsası Binance ile güvenle kripto para satın alabilir ve satabilirsiniz. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash...Devamını Gör

Dünyanın lider kripto para borsası Binance ile güvenle kripto para satın alabilir ve satabilirsiniz. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, DeFİ, BNB ve diğer 200’den fazla kripto para birimi ile işlem yapabilirsiniz.

Binance size en avantajlı komisyonları sunar, üstelik BNB ile komisyon indiriminden yararlanabilir %25 daha az komisyon ödeyebilirsiniz! Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde alım satıma başlayın.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Binance size en avantajlı komisyonları sunar, üstelik BNB ile komisyon indiriminden yararlanabilir %25 daha az komisyon ödeyebilirsiniz! Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde alım satıma başlayın.

Bitcoin, Ethereum, Link, Cardano ve Binance Coin dahil olmak üzere 300 desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapın ve her zaman yeni madeni para lansmanlarının ön saflarında yer alın. Yeni Basit Lite Mod ile, alım satım uzmanı olmasanız bile istediğiniz gibi kripto para yatırımı yapabilirsiniz. Binance Savings & Stake ile kripto paranızdan para kazanın ve piyasadaki en yüksek faiz oranlarından bazılarının keyfini çıkarın. En son fiyatlar ve trendlerden haberdar olmak için tek bir dokunuşla fiyat uyarıları ayarlayabilirsiniz.

Kriptoda çok mu yenisiniz? Binance’nin mobil öncelikli tasarımı, tek bir dokunuşla Lite ve Pro arayüzleri arasında geçiş yapmanızı sağlar. Tek bir uygulamada basit tutun veya gelişmiş ticaret özelliklerine erişin. Bitcoin ve diğer kriptoları düzenli olarak satın almak için tekrarlayan bir satın alma ayarlayın. Ne kadar ve ne sıklıkla satın almak istediğinizi siz seçin ve gerisini Binance halleder!

Binance Card’a kaydolduğunuzda dünya çapında 50 milyondan fazla tüccarda Bitcoin veya BNB harcayın. Arkadaşlarınıza ve ailenize Binance cüzdanınızdan QR kodlarıyla kripto para gönderip alabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply