En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Bim kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Türkiye’nin organize perakende sektöründe en yüksek pazar payına sahip şirketi olan BİM, 1995 yılında 21 market ile en uygun fiyat misyonuyla faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de sabit indirim modelinin öncüsü olan BİM’in ürün portföyünde yaklaşık 750 adet ürün yer almakta olup, aynı zamanda müşterilerine geniş bir özel markalı ürün yelpazesi sunmayı hedeflemektedir. BİM, sadece ciro bazında değil, 2020 yıl sonu itibarıyla 3.449 ofis personeli, 5.958 depo personeli ve 52.256 mağaza personeli olmak üzere 60.663 konsolide çalışan sayısı ile de öne çıkıyor. BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşları ile güvene dayalı ilişkiler sürdürmekte ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.