Bim indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 3

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bim nedir?

BİM Birlesik Mağazalar A.Ş perakende mağazaların işletmeciliği ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket, Türkiye’deki perakende mağazaları aracılığıyla, bir dizi özel marka da dahil olmak üzere yaklaşık 600 ürün çeşidi satmaktadır. En güncel Bim indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şubelerinde çeşitli temel tüketici gıda maddeleri ve tüketim malları sunmaktadır. Ürünleri arasında televizyonlar, tavalar, oyuncaklar, et ürünleri, kahvaltılık ve süt ürünleri, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, atıştırmalıklar ve tatlılar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş gıda ve temizlik malzemeleri yer almaktadır.

Şirket’in bağlı ortaklıkları, yüksek indirimli perakende sektöründe faaliyet gösteren Mısır merkezli Bim Stores LLC ve Fas merkezli BIM Stores SARL’dir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın